RAFET VERGİLİ HABERLERİ

Rafet Vergili haber, Rafet Vergili son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rafet Vergili 3.4.2019
Kardemir'in Temelinin Atılması ve Karabük'ün Kuruluş Yıl Dönümü
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise fabrikanın kent ekonomisi için önemine vurgu yaptı.
Rafet Vergili 3.4.2019
Karabük'te İtirazlar Sonucu Değiştirmedi
Karabük'te itirazlar sonucu değiştirmedi KARABÜK - Karabük'te AK Parti İl Başkanlığı tarafından merkez belediye başkanlığı sonuçları için İlçe seçim kurulan yapılan itirazlar sonucu değiştirmedi. Karabük'te AK Parti İl Başkanlığı tarafından İlçe Seçim Kuruluna yapılan itirazlar değerlendirilerek geçersiz sayılan oylar yeniden sayıldı. Yapılan değerlendirme sonucunda geçersiz sayılan oylarda herhangi bir hatanın olmadığı belirlendi. Adliye önünde bekleyen MHP'liler sonucun açıklanmasının ardından sevinç yaşadı. Konu ile ilgili açıklama yapan Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Avukatı Hakan Doğru "31 Martta yerel seçimler yapıldı. Karabük'te Milliyetçi Hareket Partisi seçimleri kazanan taraf oldu. Bununla ilgili olarak da geçersiz sayılan oylarla alakalı bazı itirazlar vuku bulmuş. Geçersiz sayılan oylarla ilgili ilçe seçim kurulu değerlendirmesini yaparken bizde MHP Genel Merkezi olarak gözlemci sıfatı ile buraya gelelim dedik. Genel Başkan Yardımcımız Fethi Yıldız Bey'in talimatı ile MYK üyesi ve avukat olarak Karabük'e gelerek yapılacak işlemlerde gözlemci olmak istedim. Burada amacımız milletin iradesini sandığa net bir şekilde yansımasını sağlamaktı. Nihayetinde biz teşkilatımız ile birlikte gece uyumadan, gündüz oturmadan emek sarf ettik" dedi. "Rafet Vergili'nin seçim zaferi tescillendi" "Bizim için her oy kutsaldır ve namus olarak kabul ediyoruz" diyen Doğru, "Burada son oyumuza sahip çıkmak için ve herhangi bir hata yapılmasına engel olmak için bulunduk.
Rafet Vergili 2.4.2019
Seçimlerin "Bıçak Sırtı" Sonuçları
Karabük'te 25 bin 429 oy alan MHP'li Rafet Vergili, 555 oyla AK Parti'li Burhanettin Uysal'ın önünde bulunuyor.
Rafet Vergili 1.4.2019
Karabük'te Kazananlar Belli Oldu
Karabük'te belediye başkanlığını, resmi olmayan sonuçlara göre MHP'nin adayı mevcut Belediye Başkanı Rafet Vergili en yakın rakibine 555 oy farkı ile üçüncü kez kazandı.
Rafet Vergili 31.3.2019
Karabük'te MHP'li Vergili Kazandı
KARABÜK'te, resmi olmayan sonuçlara göre mevcut başkan MHP'li Rafet Vergili, yeniden seçildi.
Rafet Vergili 31.3.2019
Karabük'te MHP'li Vergili Kazandı
Karabük'te MHP'li Vergili kazandıBülent DİKTEPEKARABÜK, (DHA)- KARABÜK'te, resmi olmayan sonuçlara göre mevcut başkan MHP'li Rafet Vergili, yeniden seçildi.
Rafet Vergili 31.3.2019
Karabük Son
MERKEZToplam Sandık : 244Toplam Seçmen : 79.727Açılan Sandık : 244Açılan Sandık Oranı : % 100Kullanılan Oy : 62.126Geçerli Oy : 61.564Katılım Oranı : % 77,92PARTİADAYOY ORANIOY SAYISIMHPRAFET VERGİLİ% 40,9425.204AK PARTİBURHANETTİN UYSAL% 40,4524.902İYİ PARTİDURSUN ALTIPARMAK% 17,3610.
Rafet Vergili 31.3.2019
Karabük Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, MHP Adayı Rafet Vergili Kazandı.
Karabük Belediye Başkanlığını MHP adayı Rafet Vergili kazandı.
Rafet Vergili 31.3.2019
2019 Yerel Seçim Sonuçları
Karabük Belediye Başkanlığını, kesin olmayan sonuçlara göre yeniden MHP adayı Rafet Vergili kazandı.
Rafet Vergili 31.3.2019
Karabük Son
MERKEZToplam Sandık : 244Toplam Seçmen : 79.727Açılan Sandık : 184Açılan Sandık Oranı : % 75,41Kullanılan Oy : 46.580Geçerli Oy : 46.257Katılım Oranı : % 77,38PARTİADAYOY ORANIOY SAYISIMHPRAFET VERGİLİ% 41,0418.986AK PARTİBURHANETTİN UYSAL% 40,6418.799İYİ PARTİDURSUN ALTIPARMAK% 17,227.
Rafet Vergili 31.3.2019
Karabük Son
MERKEZToplam Sandık : 244Toplam Seçmen : 79.727Açılan Sandık : 170Açılan Sandık Oranı : % 69,67Kullanılan Oy : 43.080Geçerli Oy : 42.778Katılım Oranı : % 77,45PARTİADAYOY ORANIOY SAYISIMHPRAFET VERGİLİ% 40,8917.490AK PARTİBURHANETTİN UYSAL% 40,7117.417İYİ PARTİDURSUN ALTIPARMAK% 17,287.
Rafet Vergili 27.3.2019
Yerel Seçimlere Doğru
MHP'nin seçim çalışmaları Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkan adayı Rafet Vergili, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Rafet Vergili 27.3.2019
Sözde "Sıkıyönetim Komutanı" Albay da İnkar Etti
Arıcan'ın, Ankara'da gezinti yaptığı sırada alçaktan uçan F-16'ları, gösteri olduğunu düşünerek cep telefonuyla görüntülediğini söylediği aktarılan kararda, şu ifadeleri yer aldı: "Olağanüstü bir durum olduğunu da telefon görüşmeleri ve haberlerden anladım. Karabük'e dönmek için saat 11.00 sularında özel otomobilimle yola çıktım. Yolda Karabük'e 'sıkıyönetim komutanı' olarak atandığıma dair bir listede adımın olduğunu öğrendim. Valimiz Mehmet Aktaş'a 'Saçma sapan mesajlar gelmiş, böyle bir oluşumun içerisinde yer almadım, devletin, milletin ve senin emrindeyim, valiliğe doğru yola çıktım.' dedim. Valilik makamında Sayın Valim'den başka Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Karabük Üniversitesi Rektörü Refik Polat, İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yarbay Hasan Bal vardı.
Rafet Vergili: Yerel Seçimlere DoğruRafet Vergili 24.3.2019
Rafet Vergili 23.3.2019
Yerel Seçimlere Doğru
MHP Karabük Belediye Başkan adayı Rafet Vergili, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Rafet Vergili 21.3.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Vergili'den ziyaret Karabük Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.
Rafet Vergili 20.3.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerde bulundu.
Rafet Vergili: Yerel Seçimlere DoğruRafet Vergili 18.3.2019
Rafet Vergili 15.3.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, seçim çalışmalarına devam etti.
Rafet Vergili 11.3.2019
Mehmet Akif Ersoy'u Andılar
-Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Rafet Vergili: Kahveci'den Vergili'ye ZiyaretRafet Vergili 11.3.2019
Rafet Vergili 11.3.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Karabük Belediye Başkanı ve MHP Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, her zaman vatandaşlarla iç içe olduğunu söyledi.
Rafet Vergili 11.3.2019
İstiklal Marşı 98 Yaşında
Gürel, şunları kaydetti: "Kurtuluş Savaşı'nda milletimizin verdiği büyük dayanışma ve tarihe geçen eşsiz mücadele, vatan şairi Mehmet Akif'in yazdığı İstiklal Marşı'nın mısralarıyla ölümsüzleştirilmiştir. Bizler bugün mazlum milletlerin umudu olarak büyük ve güçlü Türkiye'de hür ve bağımsız yaşıyorsak, bunu istiklal mücadelemizin ölümsüz destanı İstiklal Marşı'nı yazdıran ruha, canı pahasına bu toprakları vatan yapan ve canını ortaya koyan aziz milletimize borçluyuz. Her zaman mensubu olmaktan gurur duyduğumuz aziz medeniyetimizin bugün bizlere atfettiği görev ve sorumluluk bilimde, teknolojide, kültürde, sanatta, ekonomide, hayatın her alanında gelişme ve ilerleme kaydederken, hayatı boyunca hak davası yolunda olmayı temel felsefe edinmiş Mehmet Akif'i tanımak ve gençlerimize vatan ve bayrak aşkını, azmi, başarmayı ve her şartta zorlukların üstesinden gelmeyi öğretmek öncelikli görevimizdir. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, vatan şairi Mehmet Akif Ersoy'u, İstiklal Savaşı'nın tüm kahramanlarını ve aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, kaymakamlar, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili: Başkan Vergili'den TeşekkürRafet Vergili 7.3.2019
Rafet Vergili 7.3.2019
İl Protokolü 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
Başkan Vergili, "Kadınlar toplumun mimarıdır" Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, ise, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Kadınlar, bizim kültürümüzde hem toplumun hem ailenin temelidir.
Rafet Vergili 7.3.2019
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Bir toplumda gelişmenin derecesinin kadının saygınlığı ve her alanda üstlendiği rol ile ölçüldüğünü vurgulayan Gürel, şunları kaydetti: "En büyük güven ve destek kaynağımız, ülkemize başarıları ve hizmetleriyle değer katan, geleceğimize yönelik tehditler karşısında dimdik duran, hepimizin ilk öğretmeni, "anne" vasfıyla insan yetiştirme sanatının yıldızı, cesur, özgüvenli ve eğitimli kadınlarımız hayatın içinde daha fazla yer aldıklarında yarınlarımız daha güzel ve daha umut dolu olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında, varlıklarıyla onurlandığımız, annemiz, kız kardeşimiz, eşimiz olarak desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen başta şehitlerimizin emanetleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutlar, sevginin, şefkatin ve özverinin timsali olan kadınlarımıza sevgilerimi ve selamlarımı sunarım." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, kaymakamlar, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili 7.3.2019
Adının Cadde ve Sokaklara Verilmemesi İçin Karar Aldırdı
Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son meclis toplantısında, kendisinin sağlığında ve ölümünden sonra kentteki cadde, sokak, park veya köprüye adının verilmemesi önergesinde bulundu.
Rafet Vergili 7.3.2019
Dha Yurt Bülteni -14
GÖRÜNTÜ GEÇİLİYOR Haber-Kamera: Mehmet BULDU/İZNİK (Bursa), -  ================= Adının cadde ve sokaklara verilmemesi için karar aldırdı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, son meclis toplantısında, kendisinin sağlığında ve ölümünden sonra kentteki cadde, sokak, park veya köprüye adının verilmemesi önergesinde bulundu.
Rafet Vergili 6.3.2019
Haddeciler Derneği Başkanı Çapraz Hayatını Kaybetti
Törene, Karabük Valisi Fuat Gürel, AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Şu an buradasınız: Rafet Vergili Haberleri | Rafet Vergili Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Rafet Vergili haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rafet Vergili kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Polis Teşkilatı'nın 174. Kuruluş Yıl Dönümü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 09:47:48. #1.14#
title