RAFET VERGİLİ HABERLERİ

Rafet Vergili haber, Rafet Vergili son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rafet Vergili 21.3.2020
Miraç Kandili
Miraç mucizesinin Müslümanlar için ilahi rahmet ve lütuflarla dolu olduğunu belirten Gürel, şunları kaydetti: "Peygamber efendimizin mucizelerinden olan Miraç, Yüce Peygamberimizin Cenab-ı Allah'ın yüksek huzuruna kabulüdür ve onun şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız terakki ufkudur. Bu vesileyle tüm Karabüklü hemşehrilerimin ve İslam aleminin Miraç kandilini tebrik eder, bu gecede yapılan duaların İslam aleminin kardeşlik birlik, dirlik ve beraberliğine katkıda bulunmasını temenni ederim." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili 19.3.2020
Sakarya ve Karabük'te koronavirüs tedbirleri
Belediye Başkanı Rafet Vergili, yaptığı açıklamada, ilk andan itibaren tüm imkanları seferber ederek, dünyayı etkisi altına alan salgını atlatmaya çalıştıklarını söyledi.
Rafet Vergili: Başkan Vergili şehitleri andıRafet Vergili 17.3.2020
Rafet Vergili 11.3.2020
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
İstiklal Marşı'nın TBMM'de kabul edilişinin 99. yılında aynı coşku, azim ve kararlılıkla büyük ve güçlü Türkiye'yi hep birlikte milletin hedeflerine taşımanın onur ve gururunu yaşadıklarını vurgulayan Gürel, şunları kaydetti: "İstiklal Marşı'mızın mısralarında milletimizin tarihi boyunca verdiği bütün mücadele, azim ve kararlılığı en veciz sözlerle ifade eden vatan şairimiz Mehmet Akif Ersoy, fikirleri, idealleri, mütevazı hayatı, örnek kişiliği ve asil duruşuyla geleceğimizin mimarları gençlerimiz ve çocuklarımız için önemli bir ilham kaynağıdır. Bizlere düşen görev bilimde, sanatta, kültürde, sporda ve dahi her alanda azim ve kararlılıkla ülkemizi çağın ötesine taşımak ve Ersoy'un deyimiyle tüm dünyaya 'Asım'ın nesli diyordum ya nesilmiş gerçek' dedirtebilmektir." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili 7.3.2020
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Kadınların fedakarlığı ve üretkenliği ile tarih boyunca hep öncü rol oynadığını belirten Gürel, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Kadınlarımız dünya kadınlarına eşsiz bir rol model olmuşlardır. Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımıza gerekli sevgi ve saygıyı göstermemiz en önemli görevlerimizdendir. Bayrak, vatan ve mukaddesatımız uğruna ülkemizin istiklal ve istikbali için bir an olsun düşünmeden ve geriye bakmadan canlarını feda eden kahraman yiğitlerimizin emanetleri anneleri ve eşleri başta olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutlar, sevginin, şefkatin ve özverinin timsali olan kadınlarımıza sevgilerimi ve selamlarımı sunarım." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili 27.2.2020
Regaip Kandili
Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Rafet Vergili 22.2.2020
Leyla Dizdar Kültür Merkezi Safranbolu Belediyesine devredildi
Leyla Dizdar Kültür Merkezinde gerçekleştirilen teslim törenine, Vali Fuat Gürel, AK Parti Dış İlişkiler Başkan Yardımcı Mehmet Ceylan, eski Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Şinasi Altıner, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Safranbolu Kültür Turizm Vakfı Başkanı Şefik Dizdar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile davetliler katıldı.
Rafet Vergili: Karabük'ten kısa kısaRafet Vergili 20.2.2020
Rafet Vergili 18.2.2020
Karabük'ten kısa kısa
MHP Safranbolu İlçe Başkanı Celal Tokatlı görevini Emre Barbaros Tunç'a devretti Yaklaşık 3 yıldır MHP Safranbolu İlçe Başkanlığı görevini yürüten Celal Tokatlı, işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevini MHP Karabük İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Emre Barbaros Tunç'a devretti. MHP Safranbolu Teşkilatındaki devir teslim törenine, İl Başkanı Adem Kar, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, İl Genel Meclis üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
Rafet Vergili: Karabük'ten kısa kısaRafet Vergili 28.1.2020
Rafet Vergili: Karabük'ten kısa kısaRafet Vergili 20.1.2020
Rafet Vergili 15.1.2020
Karabük'ten kısa kısa
Vali Gürel vatandaşları dinliyor Vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini dile getirebilecekleri Halk Günü Toplantısı Vali Fuat Gürel Başkanlığında yapıldı. Valilik Toplantı Salonu'ndaki toplantıya, Vali Yardımcısı Vekili Numan Tahir Şimşek, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bilal Yatmaz, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Galip Sökmen, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı, İŞKUR Müdürü Coşkun Güven, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz ve Valilik Açık Kapı Birim Sorumlusu katıldı. Vatandaşlarımızla özel olarak tek tek görüşen Vali Gürel, kendisine iletilen şikayet, sorun, iş, sağlık ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek isteyen vatandaşların sorunlarını dinleyerek kanun, yönetmelik ve yasal yükümlülükler içerisinde belirtilen sorunların araştırılarak çözümü konusunda beraberindeki kurum amirlerine talimatlar verdi. Pil toplama yarışmasında dereceye girenler belli oldu. Karabük Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği (TAP) tarafından Karabük merkezdeki okullarda düzenlenen pil toplama yarışmasında dereceye girenler belli oldu. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, düzenlenen törende yaptığı konuşmada, "Atık pillerin içerisindeki çeşitli kimyasal maddeler vahşi çöp depolama alanlarından sulama sularına ve toprağa karışarak çevre kirliliği yaratabilir.
Rafet Vergili 15.1.2020
Başkan Vidinlioğlu'ndan Vergili'ye ziyaret
Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi ziyaret etti.
Rafet Vergili 14.1.2020
Karabük'te şehir içi trafik çalışmaları
Karabük Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Ahmet Ordu, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ile İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ'a şehir içerisinde yapılması planlanan trafik düzenlemelerine yönelik bir sunum yaptı.
Rafet Vergili: Karabük'ten kısa kısaRafet Vergili 9.1.2020
Rafet Vergili 9.1.2020
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Gürel, gazetecilerin dünyadaki hızlı gelişim ve değişimin vatandaşlarla paylaşılmasında gece gündüz demeden görev yaptığını ifade ederek, şunları kaydetti: "Bu vesile ile bu ulvi mesleği Karabük'ümüzde icra eden basın ve yayın kuruluşlarımızın çok değerli mensupları nezdinde tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, sevdikleriyle birlikte mutluluk, sağlık ve başarılar temenni ederken; görevi başında şehit olmuş ya da ebediyete irtihal etmiş olan kardeşlerimizi de rahmet ve saygıyla anıyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.
Şu an buradasınız: Rafet Vergili Haberleri | Rafet Vergili Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Rafet Vergili haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rafet Vergili kimdir, hayatı ve biyografisi. Karabük'te Kovid-19'la mücadele.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 23:06:05. #1.15#
title