Rafet Hayatımı Zehir Etti

Rafet Hayatımı Zehir Etti

Manken Tuğba Altıntop, Olaylı Bir Şekilde Ayrıldığı Sanatçı Eşi Rafet El Roman'dan Çocuklarını Alamamanın Hüznünü Yaşamaya Devam Ediyor.

Rafet Hayatımı Zehir Etti

Tuğba Altıntop ile Rafet El Roman'ın çocukları için sürdürdüğü kavga devam ediyor. Tuğba Altıntop, "Veraset bende, Rafet'in çocuklarımı Almanya'da alıkoyma hakkı yok" derken, Rafet El Roman ise böyle bir kararın alınmadığını savunuyor. Hal böyleyken, çocuklarını Şeker Bayramı'nda da göremeyen Tuğba Altıntop eski eşi Roman'ı insafa çağırdı..


RAFET, BANA HAYATI ZEHİR ETTİ!


Evlatları yanında olmadığı için bayramdan bile hiçbir şey anlamadığını söyleyen Altıntop, duygularını şu sözlerle dile getirdi: "Çocuklarım yanımda olmadığı için bayram çok buruk geçti. Bir anne, çocuklarıyla beraber değilse hayatın keyfini yaşayabilir mi sizce! En son, geçen yıl Şevvalnur ve Suelnur ile bayram coşkusunu yaşamıştık. Onlara hediyeler almış ve bu geleneğimizi onlara aşılamaya çalışmıştım. Ama bu yılı tamamen onlardan ayrı geçirdim. Beni ne arayabildiler ne de buraya gelebildiler. Rafet, Türkiye'ye gelip, konser vermesine rağmen onları bana getirme inceliğini göstermedi. Evlatlarım olmadan koskoca bir yılı geçirmenin hüznünü yaşıyorum. Yaşadığım duyguları ancak o da çocuklarından ayrı kalsa anlayabilir. Rafet'te insaf duygusu hiç mi hiç yokmuş, ne yazık ki bunu bana çok acı bir şekilde gösterdi."

Kaynak: Gecce