Rabia Uçar Haberleri

Rabia Uçar haber, Rabia Uçar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Rabia Uçar 3.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Şanlıurfa'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Rabia Uçar 17.6.2014
Akıl Oyunları Yarışmasında Dereceye Girenler Ödüllendirildi
Yapılan sudoku yarışmasının sonunda ise, bireysel sıralamada birinci Kulaca İlkokulu öğrencisi Sıla Bakadur, ikinci Ortaköy Süleyman Ezim İlkokulu öğrencisi Elif Korkmaz, üçüncü Ortaköy Süleyman Ezim İlkokulu öğrencisi Rabia Uçar oldu.
Rabia Uçar 4.6.2014
Bıttımdan 3 Çeşit Yemek
Sason'un dağ köylerinde yaşayan insanlar bölgede yetişen bitkileri en iyi şekilde değerlendirerek onlardan çeşitli yemekler yapıyor. Köylüler, ilkbahar aylarının sonlarında yetişen bıttım ağacının bitki ve yapraklarından bıttım pancarı, yumurtalı bıttım yemeği ve bıttım turşusu yapıyor. İlkbahar aylarında bıttım ağacından kopardıkları bitki ve yapraklardan çeşitli yemekler yaptıklarını ifade eden Çayırlı köyü Kilis mezrası sakinlerinden Rabia Uçar, "Bıttım bitkisinden bıttım sabunu, bıttım sakızı ve bıttım kahvesinin yanı sıra üç çeşit de yemek yapıyoruz.
Rabia Uçar 18.2.2013
Muğla'da Evlilik Öncesi Eğitim
15.02.2013 Cuma günü İl Jandarma Komutanlığında vatani görevlerini yapmakta olan askerlere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından eğitim verildi. Eğitim açılış programına Vali Yrd. Dr. Mestan YAYMAN, Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali AKKUZU, Jandarma Eğitim Hareket Şb. Müdürü Binbaşı Erol ÜRKÜT katıldılar. Vali Yardımcısı Dr. Mestan YAYMAN konuşmasında; evlenecek fertler bilinçli ve sorumlu bir evlilik yaparlarsa toplumumuzdaki birçok problemin kendiliğinden çözüleceğini. Evlilik kurumumuzdaki problemlerin en aza indirilmesi açısından bu eğitimlerin şart olduğunu belirtmişlerdir. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali AKKUZU konuşmasında; aile eğitimi almış kişilerin, daha sağlıklı bir aile yapısını oluşturacaklarını; sağlıklı ailelerden de sağlıklı, özgüveni gelişmiş çocukların yetişeceğini ve güvenli bir toplumun oluşacağını belirtmişlerdir. Eğitim daha sonra Müdür Yrd. Vedat TUNÇ, Eğiticiler Semra Karaağçlı, Esra Dilek Kadiroğlu, Dr. Hasan AKPINAR ve Av. Rabia Uçar BALABAN'ın verdiği, Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri I ve II, Evlilik ve Sağlık, Hukuk konularında eğitime devam edilmiştir.
Rabia Uçar 18.2.2013
Askerlere 'Evlilik' Eğitimi
Eğitim daha sonra Müdür Yardımcısı Vedat Tunç, Eğiticiler Semra Karaağçlı, Esra Dilek Kadiroğlu, Dr. Hasan Akpınar ve Avukat Rabia Uçar Balaban'ın verdiği, 'Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri I ve II', 'Evlilik ve Sağlık, Hukuk' konularında eğitim verildi.
Rabia Uçar 18.2.2013
Muğla'da Evlilik Öncesi Eğitim Programı Düzenlendi
Eğitim daha sonra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Vedat Tunç, eğiticiler Semra Karaağaçlı, Esra Dilek Kadiroğlu, Hasan Akpınar ve Avukat Rabia Uçar Balaban'ın verdiği, Evlilikte İletişim ve Yaşam Becerileri, Evlilik ve Sağlık ile Hukuk konularındaki sunumları ile devam etti.
Rabia Uçar 14.4.2012
Fethiye CHP'de Emrah Doğu Dönemi
Emrah Doğu'nun listesinde yeni yönetim kurulu üyelerinin isimleri şöyle; Güniz Aksu, Şayan Aybek, Pınar Döğerli Başerkafaoğlu, Cemil Daydır, Hüseyin Dede, Mehmet Demir, Mert Demir, Ali Karaisaoğlu, Nalan Nurhat, Hüseyin Öğütçü, Cihangir Özdemir, Niyazi Sungur, Hasan Şahin, Işık Taban, Aydın Tilkici, Rabia Uçar.
Rabia Uçar 14.4.2012
CHP Fethiye İlçe Başkanlığına Emrah Doğu Seçildi
CHP Fethiye Yönetimi şu isimlerden oluştu: "Güniz Aksu, Şayan Aybek, Pınar Döğerli Başerkafaoğlu, Cemil Daydır, Hüseyin Dede, Mehmet Demir, Mert Demir, Ali Karaisaoğlu, Nalan Nurhat, Hüseyin Öğütçü, Cihangir Özdemir, Niyazi Sungur, Hasan Şahin, Işık Taban, Aydın Tilkici ve Rabia Uçar.
Rabia Uçar 16.1.2012
Kar Heyecanı Torunları ile Babaannelerini Sokağa Attı
Miniklerin kazandığı kartopu savaşı ile ilgili olarak babaanne Rabia Uçar "Aslında torunlarım arkadaşları ile oynamayı çok seviyor.
Rabia Uçar 6.4.2011
Yaşlılara Evde Okuma- Yazma Kursu
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde 8 Ekim 2008'de başlatılan kampanya kapsamında Çaycuma Halk Eğitim Merkezi, kursa gelemeyen yaşlılara yönelik evde kurs uygulaması başlattı. Aynı mahallede oturan 6 kadın, 3 ay boyunca kursiyerlerden Rabia Uçar'ın evinde eğitim gördü.
Rabia Uçar 20.1.2011
Doğunun Boksör Kızları
Bayanlar Boks takımının kurulmasında Van Valisi Münir Karaloğlu ve İl Özel idaresi Spor Kulübünün büyük katkısı olduğunu kaydeden Öz, şöyle konuştu: 'Amacımız doğulu kızları elit bir sporcu olarak yetiştirmektir. Emel Tatlı ile Berna Kuş adlı sporcularımız köylerinden gelip Türkiye şampiyonu olma başarısı gösterdiler. Kızlarımız kesinlikle çok yetenekli. Bu sevindirici bir olaydır.' - 'DOĞUNUN KADIN BOKSÖRLERİ ŞAŞIRTIYOR- Türkiye'deki müsabakalara takım halinde katıldıklarını anlatan Öz, 'Van'dan giden bayan boks takımını görenler çok şaşırıyor. (Van'da bayan boks takımı nasıl olur) diye soran birçok kişiyle karşılaştık. Ancak kızlarımızın başarısını ve azmini gördüklerinde büyük takdir topladık' diye konuştu. Ağrı'nın Patnos ilçesine bağlı bir köyden gelerek Vali Haydar Bey Lisesinde yatılı olarak öğrenim gören, 2009-2010 yılında Türkiye şampiyonu olan 18 yaşındaki Emel Tatlı, 'Kendimize inanıp güvendiğimiz için hiç bir sorun yoktu ve bunun karşılığını aldık. Kendimize çok güveniyoruz. Bu yılda Türkiye şampiyonu olacağız ve ülkemizi Avrupa'da temsil edeceğiz' dedi. Van merkeze bağlı Yeşilsu köyünden gelen Rabia Uçar da 1 yıl önce boks takıma katıldığını ifade ederek, 'Köyde başta ailem olmak üzere herkes beni destekliyor.
Şu an buradasınız: Rabia Uçar Haberleri | Rabia Uçar Kimdir - Haberler - Rabia Uçar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Rabia Uçar kimdir, hayatı ve biyografisi. Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.9.2020 12:34:16. #1.14#
title