Putin, Cinsel Gücünü Arttırmak İçin Geyik Kanıyla Yıkanıyormuş - Haberler
Haberi Paylaş

Putin, Cinsel Gücünü Arttırmak İçin Geyik Kanıyla Yıkanıyormuş

Haberler.com - Haberler | Dünya

Rusya Devlet Başkanı Putin'in cinsel gücünü ve dürtülerini arttırmak için eski çağlarda olduğu gibi geyik kanıyla yıkandığı iddia edildi.

Rusya Devlet Başkanı Putin'in eski çağlarda bir gelenek olan, geyik kanı ile banyo yaparak cinsel dürtüleri artırdığı iddia edildi. Putin'nin erkeklik hormonu için viagradan çok daha etkili olan bu işlemi uzun bir süredir yaptığı belirtildi. Rus medyası Putin'in geyik kanı banyosu yapmak için geyiklerin yaşadığı Altai dağlarına çok sık gittiğini iddia etti.

KAN, GEYİKLERİN BOYNUNDAN ÇIKARILIYOR

Savaş sanatı becerileri ve verdiği çıplak pozlar ile bilinen Putin'nin bu davranışı bir çok hayvan hakları aktivisti tarafından barbarlık olrak nitelendirildi. Rus medyası Putinin, 10 yıl önce tıp uzmanı Alexander Zuykov'a geyik kanının faydaları hakkında danıştıktan sonra genel olarak geyiklerin boynundan sıkılarak çıkarılan kan ile duş almaya başladığını ve bugüne kadar devam ettiğini iddia etti.

BİRÇOK HASTALIĞA İYİ GELİYOR

Rus basını ayrıca başbakan Dmitry Medvedev'inde aynı şeyi yaptığını iddia etti. Altai dağında ki çiftçiler, geyik boynuzundan çıkan kanın, iktidarsızlık, kemik, kas, diz, göz duyma, astım ve bir çok sağlık problemi için çok faydalı olduğunu söylediler. Faydalarından dolayı geyik boynuzları 15. yüzyılda Altın Bıoynuzlar olarak adlandırlıyordu.

Putin, Cinsel Gücünü Arttırmak İçin Geyik Kanıyla Yıkanıyormuş

Putin, Cinsel Gücünü Arttırmak İçin Geyik Kanıyla Yıkanıyormuş
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
500