PureVPN Türkiye'deki İlk Basın Toplantısını Gerçekleştirdi - Haberler
Haberi Paylaş

PureVPN Türkiye'deki İlk Basın Toplantısını Gerçekleştirdi

Bültenler - Haberler | Güncel
PureVPN Türkiye'deki İlk Basın Toplantısını Gerçekleştirdi

PureVPN, Türkiye'de ilk kez düzenlediği, farklı alanlarda birçok davetlinin katılımıyla gerçekleşen bir basın toplantısıyla sektöründeki tecrübesini ve birikimlerini aktardı.

Farklı alanlardan önemli isimlerin bir araya geldiği PureVPN basın buluşması, PureVPN Ülke Sorumlusu Emir Cerrahoğlu'nun katılımıyla Urban Station Şişhane'de gerçekleşti.

Sunumda Türkiye'yi yakından ilgilendiren internet sansürleri, bölgesel kısıtlamalar, güvenlik ve gizlilik başta olmak üzere PureVPN'i özel kılan faktörler, PureVPN'in diğer VPN servislerinden farkları, Türkiye hakkındaki görüşleri ve gelecekteki projeleri gibi konulara yer verildi.

PureVPN'in yaptığı araştırmalara göre VPN'in dünya pazarındaki yeri 270 milyon $ olmakla beraber bu payın yaklaşık 189 milyon $'lık kısmına henüz dokunulmadığına değinildi. Türkiye'nin bu pasta diliminde büyük bir yeri olduğuna dikkat çekilen toplantıda, PureVPN'in Türkiye'de çevrimiçi gizlilik ve internet özgürlüğü denildiğinde akla gelen ilk isim olma hedefi dile getirildi.

Basın mensupları sunumun ardından İstanbul'un tarihi mekânlarından biri olan Galata Kulesi manzarası eşliğinde yemek için bir araya geldiler ve sohbetin tadını çıkardılar.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500