Püf Noktası Haberleri

Püf Noktası haber, Püf Noktası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Püf Noktası - 14.08.2018
Bilmeniz Gereken 10 Havalı Kendin Yap Fikri ve Harika Tüyolar
Selam, kendin yap projeleri serimizde bu defa süpriz yumurta ile harika masaj aleti nasıl yapılır, şırınga ve çakmak ile dıy oyuncak (toys) alev silahı yapımı gibi çok eğlenceli fikirler (ideas) gösterdik. Ayrıca kampta hayatta kalmanızı sağlayacak harika tüyoların yanı sıra, Kolayca yapabileceğiniz basit icatlar, hayatınızı kurtaracak pratik çözümler, ev yapımı buluşlar gibi bir çok hayat hilesi (life hacks), püf noktası (tips) ve ipucu (tricks) gösterdik : ) Çok güzel ve eğlenceli bir video oldu umarım beğenirsiniz.
Püf Noktası - 24.07.2018
Beğeni Rekorları Kıran Dankekli Kubbe Pasta ????
Öylesine pratik, öylesine lezzetli ki ona hayran kalmamak elde değil. Çok abartı malzemeleri olmayan, herkesin kolay bir şekilde yapabileceği dankek pastayı sizler kubbe pasta olarakta biliyor olabilirsiniz. Ancak lezzeti aynı olduktan sonra isminin ne olduğu çokta önemli değildir diye düşünüyoruz. Misafirlerinize, çay saatlerinize, tatlı krizlerinize yapabileceğiniz bu pratik çözümü sizlerde mutlaka evlerinizde denemelisiniz. Çok fazla püf noktası olmayan dankek pastayı yaparken kalıbınızın içerisine mutlaka streç film yerleştirmelisiniz.
Püf Noktası - 30.06.2018
Keşke Daha Önce Görseydim Dedirten 7 Yaratıcı Fikir
Selamlar, kendin yap fikirleri ve diy projeleri gösterdiğimiz çok eğlenceli yaratıcı fikirler ve harika tüyolardan oluşan yeni bir video ile karşınızdayız. Ampülün metal kısmını matkap ile delip pet şişe kapağı ve sıcak silikon tabancası yardımıyla zil devresi yapabilir, domates ve salatalıktan harika süslü bir sebze tabağı hazırlayabilirsiniz. Okulda telefonunuzdan video izlemek için kalım başlığından telefon standı yapımının yanı sıra kolanızı asidi kaçmadan soğutmak için buzlu kola yapımı, pil rezistans teli ve vida ile elektirikli çakmak nasıl yapılır, şırıngadan ve raptiyeden eğlenceli oyuncak silah yapımı ve son olarak kolayca çember çizmenizi sağlayan pratik bir püf noktası gösterdik.
Püf Noktası - 21.06.2018
Makaron Yapmanın Püf Noktasını Kahve Dünyası'ndan Öğrenin
Kahve Dünyası, tatlı seven herkesi "Pastacılık ve Makaron, Mini Tatlılar Atölyesi"ne çağırıyor. Atölye, 7 Temmuz Cumartesi günü 13.00'da Kahve Dünyası Veliefendi Fabrika'da gerçekleştirilecek.
Püf Noktası - 16.06.2018
MHP Lideri Bahçeli'den Cumhurbaşkanlığı Sistemine Ay Yıldız Benzetmesi
"FETÖ'yle PKK bir ve aynıdır. İkisi de Türk, Türkiye ve din düşmanıdır" Türkiye'nin 15 Temmuz 2016'da son iki asrın en dehşet verici işgal girişimiyle karşılaştığını belirten Bahçeli, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Az daha vatanımızdan oluyorduk. Az kalsın iç savaş şartlarına giriyorduk. Söyleyiniz bana, vatanımız elimizden kayıp gitseydi ne yapacaktık, nereye gidecektik, ecdada ne diyecektik? İstanbul'da müstevlilerin bayrakları asılsaydı bunu tarihe, bunu şehitlerimize nasıl anlatacaktık? FETÖ'yle PKK bir ve aynıdır. İkisi de Türk, Türkiye ve din düşmanıdır. HDP, FETÖ'nün yükselen yıldızıdır. Allah korusun, 15 Temmuz başarılı olsaydı, PKK doğudan, FETÖ batıdan Türkiye'yi istila etmeyecek miydi? Esaret altına girmeyecek miydik? Suriyeli mültecilerin durumuna düşmeyecek miydik? Anadolu karanlığa gömülmeyecek miydi? Ne çabuk unutuldu o meşum ve melanet gece? FETÖ'cüler Avrupa ülkelerinde, ABD'de el üstünde, rahat ve lüks hayatın içindedir. Hainler villalara yerleşmişler, ihanetleri ödüllendirilmiştir. Meselenin püf noktası FETÖ ve PKK'nın tez ve hedeflerine müzahir hareket eden siyaset defolarının bugün meydanlara yüzsüzce çıkmaları, milletimizi kandırmaya tevessül etmeleridir.
Püf Noktası - 16.06.2018
Aktüel Görüntülerle Geniş Haber) Bahçeli : Durmasınlar Yüzde 5-6'ya Düştüğümüzü Şerefsizce İddia...
DİP DALGA Bahçeli, "Dip dalga diyorlar ya, işte o dalga milletimizin tertemiz iradesidir, Milliyetçi Hareket Partisi'ni hak ettiği, layık olduğu zirveye inşallah çıkaracaktır. Bizimle uğraşmalarının sebebi bellidir, çünkü Türkiye'nin sırtını yere getirmek istiyorlar. Bize soğuk ve şaşı bakmaları boşuna değildir, çünkü haçlı hevesleriyle örtüşen bölücülük damarı aziz vatanımızı zehirleme gayesindedir" şeklinde konuştu.  "TRİBÜNDEN BAKMAYACAĞIZ" "Merak buyurmayınız, Türkiye'nin geleceğinde pay sahibi olacağız" diyen Bahçeli, "Önümüzdeki dönemde sözümüz yere düşmeyecek, irademiz görmezden gelinmeyecektir. Ülkücü her zaman olduğu gibi başı dik gezecektir. Hedeflerimiz birer birer, sabır ve akılla gerçekleşecektir. Hayallerimiz gerçekle buluşacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben diyecek, elini taşın altına koymaktan dün olduğu gibi yine çekinmeyecektir. Zaman Türk milletinin, zemin Türkiye'nindir, sıra Milliyetçi Ülkücü Hareketi'ndir. Hizmetse edeceğiz, hakikatse söyleyeceğiz, hedefse mutlaka ulaşacağız. Türkiye'nin yeni hükümet yapısı altında inşa ve imar faaliyetinde biz de olacağız. Geri durmayacağız. Uzaktan izlemeyeceğiz. Tribünden bakmayacağız. Gelişmelere kapalı durmayacağız. Mücadelemizi son nefes, son nefer, Turan'a kadar sürdüreceğiz. Cumhur İttifakı'nın itibar ve iffetine gölge düşürmeyeceğiz. Zira Türkiye'nin geleceği Cumhur İttifakı'dır. Türkiye'nin parlak yarınları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle tesis ve temin edilecektir. Gazetelerde yazılan asılsız ve uyduruk haberleri atın bir kenara. Ucuz ve köhne yorumcuların televizyonlarda söylediklerini fırlatın boşluğa. Biz varız, Türkiye için hazırız. Biz güçlüyüz, Türk milleti için dava ve demokrasi nöbetindeyiz" şeklinde konuştu.  "BU CAN BU BEDENE HARAM OLSUN" Bahçeli konuşmasını şöyle sürdürdü: 24 Haziran için el ovuşturanlar varmış. Bizden görünüp kaynağımızı kurutmaya niyetlenenlere, ganimet avcılığından medet ve menfaat umanlara 24 Haziran'da hüsran yaşatmaksak, bunları hezimetle buluşturup tamamen gündemimizden çıkarmazsak, diyorum ki, bu can bu bedene haram olsun. Meselenin püf noktası FETÖ ve PKK'nın tez ve hedeflerine müzahir hareket eden siyaset defolarının bugün meydanlara yüzsüzce çıkmaları, milletimizi kandırmaya tevessül etmeleridir.
Püf Noktası - 11.06.2018
Mitsubishi Electric'ten Doğru Klima Seçimi ve Bakımı Uyarısı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Caner Güçer, klima seçimi ve kullanımının beş temel püf noktasının bulunduğunu bildirdi.
Püf Noktası - 09.06.2018
Özbek Pilavı Nasıl Yapılır | Yemek Tarifleri
Özbek pilavı nasıl yapılır, yemek tarifleri. Özbek pilavı yaparken bilmeniz gereken bir kaç tane püf noktası var ve bunları tabiki videoda sizlerle paylaşıyorum.
Püf Noktası - 26.05.2018
Tok Tutan Lezzet Ceviz Ezmesi
Püf noktasının Burdur şekeri ile şerbetinin hazırlanması ve bakır kazanlarda karıştırılarak yapılması olan ceviz ezmesi, ününü ve lezzetini asırlardır koruyor.
Püf Noktası - 17.05.2018
Pursaklar'da Kadınlara İftar Sofrası Eğitimi
Ramazanın gelmesiyle birlikte misafirlerini ağırlayacak olan kadınların, iftar sofralarının özel olması için büyük gayret gösterdiği aktarılan açıklamada, Dolmacı'nın iftar sofrası hazırlamanın püf noktasını anlattığı kaydedildi.
Püf Noktası - 10.05.2018
Tekerlerini Yağladıkları "Tahta Araba"Larla Yarışıyorlar
Öğrencilerin başlarına kask, dizlerine ve dirseklerine koruyucu takarak yarışlara katıldığını vurgulayan Kılıç, şunları kaydetti: "Yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize çeşitli ödüller veriyoruz. İyi bir arabada tekerlerin çam ağacından, eksenlerin (dingil) meşe ağacından olması gerekir. Aracın hız kazanması için oturma tahtasının yaylanması önemlidir. Arka tekerlerin büyük ön tekerlerin küçük olması bu aracın en önemli püf noktasıdır.
Püf Noktası - 30.04.2018
Bu Tabloların Fiyatı 10 Bin Liradan Başlıyor
PÜF NOKTASI SABIR Her biri bir servet değerinde olan tabloların yapımında püf noktanın sabır olduğunu belirten Çolak, "1991 yılında Bulgaristan'da çok sevdiğim bir teyzem vardı. Adı Boji Anka'ydı. O öğretti bunu bana. O zamandan bu yana hobi olarak yapıyorum. Aynı zamanda bakkal işletiyorum. Bu el işini birçok kişiye öğrettim ama çok az sayıda devam ettiren oldu. Çünkü bu iş oldukça sabır gerektiren bir iş. Herkes genelde sabırsız olduğu için başarılı olamıyor. Bunun püf noktası sabır.
Püf Noktası - 03.04.2018
Patates Püresi Tarifi | Mükemmel Patates Püresinin İpuçları
Yemek okulunda bugün çok güzel püre tarifi vermek istiyorum. Aslında herkesin bildiği ama birkaç püf noktası ile en güzel restoranda yiyebileceğinizden daha güzel bir patates püresi tarifi emrinize amade.
Püf Noktası - 30.03.2018
Pirinç Pilavına Bir Küp Şeker Ekleyin, Neler Olduğunu Görün!
??Türk mutfağında pilavın özel bir yeri vardır.
Püf Noktası - 22.03.2018
Evkur Yeni Malatyaspor'da Gençlerbirliği Hazırlıkları Başladı
Bulut, Trabzonspor maçının 36'ncı dakikasında oyundan aldığı orta saha oyuncusu Aytaç Kara ile yaşadığı diyalogla ilgili ise şu açıklamalarda bulundu: "Tabii ki futbolcu 35'inci dakikada oyundan çıktığı zaman doğal olarak tepkisini negatif olarak gösteriyor. Kendisi bana 'Hocam niye çıkıyorum' diye sordu, ben de 'Aytaç geç, sonra konuşuruz' dedim. Daha sonra arkamda ne oldu dönüp bakmadım. Tabii ki futbolcu sinirli haliyle kendince tepki koymuştur. Bu doğaldır. Ama yine söylüyorum, Aytaç'la da konuştum, Trabzonspor maçıyla ilgili gereğinden fazlasını vermeye çalıştı, iyi olmaya çalıştı fakat bu ters tepti. Bu herkesin başına gelebilecek bir şey. Aytaç bu takımın ilk 11 oyuncusu, kaliteli bir oyuncu. Bugüne kadar da takıma çok büyük katkılar sağladı. Trabzonspor maçında o fazla isteği ters tepti. 35'inci dakikaya kadar bakarsanız 10 toptan 8'ini kaptırdı, rakibe verdi. Doğal olarak benim orada bir tepki göstermem lazımdı. Ceza yok. Ceza kesinlikle düşünmüyorum." Bulut, bütün konuşmalarında ligde 40 puanı yakalamaları gerektiğini futbolcularına söylediğini ifade ederek, "Bu puanı yakaladıktan sonra hedefimiz ne olacak düşünürüz. O 40 puanı yakalamadan hiçbir şeyin garantisi yok. O stres olacak. Ama sonuçta o strese de futbolcuların alışık olması lazım. Biz zaten alışığız. Bu işin püf noktası.
Püf Noktası - 22.03.2018
Evkur Yeni Malatyaspor'da Gençlerbirliği Hazırlıkları Başladı
Bulut, Trabzonspor maçının 36'ncı dakikasında oyundan aldığı orta saha oyuncusu Aytaç Kara ile yaşadığı diyalogla ilgili ise şu açıklamalarda bulundu: "Tabii ki futbolcu 35'inci dakikada oyundan çıktığı zaman doğal olarak tepkisini negatif olarak gösteriyor. Kendisi bana 'Hocam niye çıkıyorum' diye sordu, ben de 'Aytaç geç, sonra konuşuruz' dedim. Daha sonra arkamda ne oldu dönüp bakmadım. Tabii ki futbolcu sinirli haliyle kendince tepki koymuştur. Bu doğaldır. Ama yine söylüyorum, Aytaç'la da konuştum, Trabzonspor maçıyla ilgili gereğinden fazlasını vermeye çalıştı, iyi olmaya çalıştı fakat bu ters tepti. Bu herkesin başına gelebilecek bir şey. Aytaç bu takımın ilk 11 oyuncusu, kaliteli bir oyuncu. Bugüne kadar da takıma çok büyük katkılar sağladı. Trabzonspor maçında o fazla isteği ters tepti. 35'inci dakikaya kadar bakarsanız 10 toptan 8'ini kaptırdı, rakibe verdi. Doğal olarak benim orada bir tepki göstermem lazımdı. Ceza yok. Ceza kesinlikle düşünmüyorum." Bulut, bütün konuşmalarında ligde 40 puanı yakalamaları gerektiğini futbolcularına söylediğini ifade ederek, "Bu puanı yakaladıktan sonra hedefimiz ne olacak düşünürüz. O 40 puanı yakalamadan hiçbir şeyin garantisi yok. O stres olacak. Ama sonuçta o strese de futbolcuların alışık olması lazım. Biz zaten alışığız. Bu işin püf noktası.
Püf Noktası - 22.03.2018
Evkur Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Bulut Açıklaması
Ligde 40 puanı yakalamadan hiçbir şeyin garantisinin olmadığını dile getiren Erol Bulut, konuşmasını şöyle tamamladı: "O stres olacak. Ancak sonuçta o strese de futbolcuların alışık olması lazım. Biz zaten alışığız. Bu, işin püf noktası.
Püf Noktası - 16.03.2018
Doğru İnsan Kaynakları Uygulaması Seçmenin 7 Püf Noktası
Gelişen teknolojilerle birlikte şirketler ihtiyaç duydukları verilere daha kolay erişebiliyorlar.
Püf Noktası - 14.03.2018
Krep Nasıl Yapılır? |yumuşacık Krep Yapmanın Püf Noktaları |acayip Tarifler
Krep yapmak aslında çok kolay ama bir kaç püf noktasına dikkat etmezseniz sonu hüsran olabilir.
Püf Noktası - 25.02.2018
Dede Yadigarı Zeytinler Ödüllü Markaya Dönüştü
'SOFRANIZDAN ZEYTİNYAĞINI EKSİK ETMEYİN' Antioksidan zengini zeytinin vücudu yaşlanmaya, kalp ve damar hastalıklarına, çeşitli deri hastalıklarına ve bazı kanser çeşitlerine karşı koruyabileceğine de dikkat çeken Dilşen Oktay, sözlerini şöyle sürdürdü: "Sağlıklı bir zeytin ağacında 7 bine yakın antioksidan bulunur. Türkiye'de bu zeytinleri yağa dönüştürdüğümüzde yüzde 10 yani 700 civarında antioksidan elde edebiliyoruz. Sağlıklı zeytinler hasat edildikten kısa bir süre sonra fabrikaya getirilir. Soğuk sıkım sayesinde de zeytinin içindeki antioksidanlar bozulmadan zeytinyağına geçer. Günümüzde pek çok hastalık için zeytinyağının mucizevi yararları araştırılıyor. Bunlar arasında MS hatta Alzheimer hastaları dahi var. Zeytinin kara suyu ise özellikle araştırılan bir konu. Ayrıca tüketicilerin satın alırken dikkat etmesi gereken birkaç püf noktası mevcut.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Püf Noktası Haberleri | Püf Noktası Haber - Haberler - Sayfa 7 - Püf Noktası haberleri, son dakika püf noktası haber ve gelişmeleri burada. Kendin Yap, Kendin Yarış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 18:56:45. #1.15#
title