Püf Noktası Haberleri

Püf Noktası haber, Püf Noktası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Püf Noktası - 05.10.2019
Adıyaman'ın tescilli çiğ köftesine yoğun talep
Daşdelen, çiğ köftenin sıcak aylarda fazla tüketilmediğini anlatarak, "Çiğ köfte yoğurmaya yaklaşık dört ay ara veriyoruz. Tarihi Oturakçı Pazarı'nda günde iki kez çiğ köfte yoğuruyorum. Yerli ve yabancı turistler özellikle ilgi gösteriyor. İyi bir çiğ köftenin püf noktası ev yapımı biber kullanmaktır.
Püf Noktası - 07.08.2019
Meşhur Hartlap bıçakları kurbanlıklar için hazırlanıyor
Çelik, hem sağlam hem de keskin bıçaklar ürettiklerini dile getirerek, "Kaliteli bıçağın püf noktası suyundadır.
Püf Noktası - 26.07.2019
TBMM Başkanı Şentop yasama yılını değerlendirdi
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne ilişkin cumhurbaşkanı bağlamında, sistemin işleyişiyle ilgili bazı değerlendirmeler yapıldığını, "revizyon", "düzeltme" diyenlerin olduğunu anımsatan Şentop, şöyle devam etti: "Bunlar yapılarak sistemin daha iyi işleyeceğine dair birtakım projeksiyonlar ortaya konuluyorsa Meclisle ilgili de aynı şekilde zaman içinde ben Meclisin gücünün ve itibarının çok daha fazla artacağını düşünüyorum. Çok basit bir şey gibi söyledim bunu, bence sistemin püf noktası da burası.
Püf Noktası - 12.07.2019
Çocukla güvenli ve sağlıklı seyahatin 10 püf noktası
Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nilgün Sarp, çocuklarıyla birlikte seyahat edecek ailelerin sağlıklı ve güvenli yolculuk geçirmesi için tavsiyelerde bulundu.
Püf Noktası - 10.07.2019
Anne babalar dikkat! Hangi yaşta, hangi spor?
Prof. Dr. Tolga Aydoğ hangi yaşta hangi spora başlanabileceğini ve sporda başarının 8 püf noktasını anlattı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu.
Püf Noktası - 30.03.2019
Bilal Erdoğan Cemre Çarşısı'nda Yemek Yaptı (2)
ATIKLARDAN YEMEK YAPTILAR Erdoğan daha sonra sıfır atıkla yapılan yemek çeşitleri standına geçerek şef Ömür Akkor ile yemek yaptı. Bıçak tutma tekniği stantta bulunan şefler tarafından beğenilen Bilal Erdoğan, "Asıl püf noktası yemeği severek yapmak" dedi.
Püf Noktası - 30.03.2019
Bilal Erdoğan Cemre Çarşısı'nda Yemek Yaptı
ATIKLARDAN YEMEK YAPTILAR Erdoğan daha sonra sıfır atıkla yapılan yemek çeşitleri standına geçerek şef Ömür Akkor ile  yemek yaptı. Bıçak tutma tekniği stantta bulunan şefler tarafından beğenilen Bilal Erdoğan, "Asıl püf noktası yemeği severek yapmak" dedi.
Püf Noktası - 25.03.2019
Üniversiteli Öğrencilerden Vapurda İlk Yardım Dersi
  Sarak, "Olay anında ambulans gelene kadar yapılan ilk tıbbi müdahale, hastanın hayatında çok önem teşkil ediyor. Herkesin ilkyardım bilmesi gerekiyor. Çevrenin o an için iyi yönetebiliyor olması işin püf noktası" dedi.
Püf Noktası - 21.03.2019
Gürkan Şef: Okul Harçlığım İçin Restoranda Bulaşık Yıkadım
  "İŞE GİDERKEN AYAKLARIM HİÇ GERİ GİTMEDİ"   Başarısının püf noktasını 'inanmak ve çok çalışmak' olarak tanımlayan Gürkan Şef, "Bir gün bile yataktan kalktığımda 'bugün yine mi işe gideceğim?'demedim.
Püf Noktası - 10.03.2019
Sempatik Dededen Gençlere Altın Öğüt: "Eşlerinize En Çok 'Kınalı Kekliğim' Diye Hitap Edin"
70 yaşındaki Musa Dede, kadına yönelik şiddetin önüne geçmek ve aile içindeki iletişimin güçlenmesine dikkat çekmek için evlilik hayatının püf noktasını anlattı.
Püf Noktası - 05.03.2019
Akupunkturla 23 Günde İki Beden Zayıfladı
AKUPUNKTURUN PÜF NOKTASI Kendisine başvuran hastaların "Diyet ve egzersizle zaten kilo verilebilir akupunktur bu durumda nasıl etkili" sorusuyla karşılaştığını belirten Dr. Kaçar, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hastalar tabii ki kendi başlarına da kilo verebilir. Akupunkturun faydası, diyet yaparken anksiyetenin olmaması. Tokluk merkezine uyaran gönderiyoruz, hasta kendisini tok zannediyor. Egzersiz yaparken de ağrı tedavisi yaptığımız için ağrı olmuyor. Kilolu bir insan her gün yürüdüğünde belli bir süreden sonra ağrıları oluyor. İşte akupunktur burada devreye gidiyor. Püf noktası bu" dedi.
Püf Noktası - 22.02.2019
Pubg Oyunundaki Bu 20 İpucu ve Püf Noktası Sizi Profesyonele Dönüştürecek
Son dönemlerin gözde oyunu PubG oynuyor musunuz? Muhtemelen videonun başlığını ve kapağını görüp tıkladıysanız, Pubg oynuyorsunuz demektir.
Püf Noktası - 13.02.2019
Osmanlı Mirası Süt Helvasına Bursa Sahip Çıkıyor
KAZANDİBİNİN YARIM BIRAKILMIŞ HALİ: SÜT HELVASI Tüm helvaların aslında aynı mantıkla pişirildiğini söyleyen Topuk, "Bir meyane hazırlanıyor, tereyağı ve un kavruluyor. Daha sonra üzerine şekerli süt ilave edip benmari usulüyle pişiriliyor. Son aşama da ise süt helvası fırında pişiyor. Süt helvası, kazandibinin atası olarak biliniyor. Aslında kazandibinin yarım bırakılmış hali süt helvasıdır. Süt helvasının en güzeli uzun sürede pişirilenidir. Unun uzun süre kavrulması çok önemli. Süt helvasının püf noktası, kıvamının helva kaşıktan akmayacak kadar katı, çatal ile yenemeyecek kadar akışkan olmasıdır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Püf Noktası Haberleri | Püf Noktası Haber - Haberler - Sayfa 5 - Püf Noktası haberleri, son dakika püf noktası haber ve gelişmeleri burada. Kırkağaç'a özgü 4 asırlık lezzet parmak ısırtıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 07:46:44. #1.14#
title