Püf Noktası Haberleri

Püf Noktası haber, Püf Noktası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Püf Noktası - 05.08.2020
Kayyumun eşiğinden Avrupa kupalarına
"Oturduğum koltuktan klimaya kadar icra vardı" Çavuşoğlu, bugün gelinen noktanın püf noktasının ekip çalışması olduğunu belirterek, şöyle devam etti: "Bu noktaya 9 yıldır aynı yöneticilerle geldik.
Püf Noktası - 23.07.2020
İSTİB Başkanı Kopuz: "Fındıkta zihniyet dönüşümüne ihtiyacımız var"
Fındıktaki pazarlama sorunlarının bir kısmının serbest piyasa şartlarında çözülebileceğini, ancak katma değerli bir ürün haline gelmesi için tüm paydaşların yapabileceği şeyler olduğunu belirten Kopuz, şöyle devam etti: "Fındık, tüm dünyada çok sevilen ve tüketilen bir ürün. Fındık ezmesi ve kakaolu fındık kreması ise en bilinen katma değerli ürünler. Bunun yanında kıyılmış, dilinmiş ve öğütülmüş olarak çikolata sanayinde, bisküvi, pasta, dondurma yapımında kullanımı yüzde 80'lere ulaşıyor. Öte yandan fındık yağı ilaçtan kimya sanayine kadar birçok alanda kullanılıyor. Tabii buradaki püf noktası kimin kullandığıdır.
Püf Noktası - 04.06.2020
3 Haziran 2020 Haberleri
3 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Püf Noktası - 18.05.2020
Öksüz karacaların "Nimet annesi"
Yavru karacaları günde 5 öğün beslediğini aktaran Dizdar, "Büyüdükçe kendileri sütü bırakıyorlar. Çiğ süt vermeyeceksiniz, böyle olursa ishal olur, ölür. Sürekli tencerede süt pişirip içiriyorum. İşin püf noktası sevgi ve pişmiş süt.
Püf Noktası - 06.04.2020
Boyner'den evde spor yapanlara tavsiyeler
"Yoğun ve yıpratıcı değil, hafif ve sık aralıklarla egzersiz yapalım" Evde spor yaparken yoğun bir programdan kaçınılması gerektiğini belirten Sertan, şunlar kaydetti: "Bu dönemde evde hareketsiz kalma oranımız büyük oranda artacağından herkesin kendi yaş ve kilosuna uygun spor programları belirlemesi önem taşıyor. Gün içinde birkaç kere uygulanan yıpratıcı ve yorucu egzersizler yerine, gün içinde 3-4 kere 10-15 dakikalık basit ama etkili egzersiz hareketlerini uygulamak daha doğru olacaktır. Bu programı hazırlarken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise yemek saatlerinin hemen önüne veya sonrasına bir egzersiz planı koymadan, araya mutlaka en az 1'er saatlik boşluk eklenmesidir." Sertan, evde yapılan sporun terleme ya da hızlı kalori yakma amaçlı olmadığını, esneme-germe, kol, bacak, bel ve boyun bölgeleri odaklı yapılacak ısınma hareketlerin bile, saat başı yapıldığında vücudun bazal metabolizmasını hızlandırdığını ve yoğun egzersizlerle aynı görevi gördüğünü belirterek, özellikle evde bilgisayar başında çalışanların, saat başı alarm kurarak kendilerine egzersiz yapmaları gerektiğini hatırlatabileceğini dile getirdi. "Doğru kıyafet ve ekipmanı seçmek çok önemli" Evde yapılan spordan verim alabilmenin püf noktasının ise doğru kıyafeti seçebilmek olduğunu kaydeden Sertan, hem sağlığı korumak hem de motivasyon ve dayanıklılığı artırmak adına, spor malzemelerini seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok detay bulunduğunu, bu detaylardan ilkinin, sportif aktivite sırasında terleme olasılığına karşın çabuk kuruyan ve nefes aldıran kumaşları tercih etmek olduğunu bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Püf Noktası Haberleri | Püf Noktası Haber - Haberler - Sayfa 3 - Püf Noktası haberleri, son dakika püf noktası haber ve gelişmeleri burada. Sebzeli Wonton çorbası tarifi: Sebzeli Wonton çorbası nasıl yapılır?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 03:46:07. #1.15#
title