PTT Cumartesi çalışıyor mu? PTT hafta sonu açık mı? PTT hafta sonu (Cumartesi-Pazar) çalışıyor mu?

PTT Cumartesi çalışıyor mu? PTT hafta sonu açık mı? PTT hafta sonu (Cumartesi-Pazar) çalışıyor mu?

Haberler.com - Haberler | Gündem
PTT Cumartesi çalışıyor mu? PTT hafta sonu açık mı? PTT hafta sonu (Cumartesi-Pazar) çalışıyor mu?

PTT kargo cumartesi çalışıyor mu? Hafta sonu kargo bekleyen veya göndermek isteyen vatandaşlar, PTT kargo hafta sonu çalışma saatlerini araştırıyor. Koronavirüs yasakları ile birlikte uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları ile birçok iş yerinin çalışma saatleri değişti. PTT hafta sonu açık mı? Hafta sonu PTT kargo çalışma saatleri! PTT Cumartesi çalışıyor mu? PTT hafta sonu açık mı? Detaylar haberimizde.

PTT kargo şubesi hafta sonu cumartesi ve pazar çalışıyor mu? PTT hafta sonu açık mı? PTT kargo cumartesi çalışıyor mu? PTT hafta sonu açık mı? En çok tercih edilen kurumlar arasında bulunan PTT çalışma saatleri covid-19 önlemleri neticesinde farklılık gösteriyor. Kargo firmalarında işi olanlar da hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle özellikle PTT kargo cumartesi, pazar açık olacak mı? İşte, detaylar...

PTT KARGO CUMARTESİ AÇIK MI?

PTT genel müdürlükleri hafta içi ile aynı saatler arasında hizmet vermektedir. Dağıtım merkezleri ise cumartesi günler 08:30 ile 17:30 saatleri arasında müşterilerine hizmet verir. Aynı sayfada hangi merkezlerin cumartesi günleri dağıtım yaptığını öğrenmek de mümkündür.

Merkez PTT şubeleri dışında tüm PTT'ler cumartesi günü kapalıdır. Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri cumartesi günü saat 13:30'a kadar hizmet vermektedir.

PTT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

PTT, hafta içi her gün sabah tam 08.30'da başlar ve 12.30'a kadar mesai sürer. Bu saatten sonra ise bir saatlik bir mola verilerek öğlen 13.30'da mesaiye başlar. Kapanış saati olan 17.00'a kadar hizmet vermeye devam eder.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title