Protokol Haberleri

Protokol haber, Protokol son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Protokol - 25.11.2020
Rize'de 'Kadın candır' şiiri ile kadına karşı şiddete dikkat çektiler
Rize'de 'Kadın candır' şiiri ile kadına karşı şiddete dikkat çektilerRİZE'de, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü'nde hazırlanan klipte, il protokolü, sporcu ve sanatçılar 'Kadın candır' şiiri okuyarak, kadına karşı şiddete dikkat çekti.
Protokol - 25.11.2020
Bazı milletlerarası anlaşmaların yürürlük tarihleri belirlendi
Türkiye'nin imzaladığı söz konusu bazı anlaşmaların Resmi Gazete'de yer alan yürürlük tarihleri şöyle: "İstanbul'da 15 Haziran 2020'de imzalanan 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile İran İslam Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Diplomatik ve Konsüler Temsilciliklerin Taşınmazlarına İlişkin Mutabakat Zaptı' 12 Ekim 2020, Ankara'da 8 Eylül 2020'de imzalanan 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Hükümeti Arasında KKTC'ye Yapılacak Lefkoşa 100 Yataklı Pandemi Hastanesi ve Lefkoşa 500 Yataklı Hastane Yapımına İlişkin Protokol' 8 Eylül 2020, 'İslam Gıda Güvenliği Teşkilatı Tüzüğü' 21 Ağustos 2020, Ankara'da 25 Ekim 2017'de imzalanan '8 Mayıs 1996 Tarihinde Taşkent'te İmzalanan Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Özbekistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Gelir Üzerinden Alınan Vergilerde Çifte Vergilendirmeyi Önleme Anlaşmasını Değiştiren Protokol' 9 Temmuz 2020, Ankara'da 25 Ekim 2017'de imzalanan 'Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Özbekistan Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Uluslararası Kombine Yük Taşımacılığı Anlaşması' 9 Temmuz 2020, Mersin'de 25 Eylül'de imzalanan '2013 Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Cibuti Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunmasına İlişkin Anlaşma' 5 Temmuz 2020, Buenos Aires'te 30 Ocak'ta imzalanan '2017 Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Arjantin Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Gümrük Konularında İşbirliği ve Karşılıklı Yardım Anlaşması' 25 Haziran 2020, Belgrad'da 5 Haziran 2013'te imzalanan 'Türkiye Cumhuriyeti ile Sırbistan Cumhuriyeti Arasında Suçluların İadesine Dair Anlaşma ve Notalar' 1 Mart 2020.
Protokol - 25.11.2020
Enerji alanında düzenlemeler içeren teklif, TBMM Genel Kurulunda yasalaştı (1)
Kurulan şirketler faaliyete geçmelerinin ardından en geç 6 ay içinde yurt dışındaki şirketlerle yapacakları protokollerle yurt dışındaki şirketlerin her türlü haklarını, alacaklarını, yükümlülüklerini, taşınırlarını ve taşınmazlarını, gemilerini ve taşıtlarını, ruhsatlarını ve lisanslarını, fikri ve sınai haklarını, uluslararası kuruluşlar ve şirketler nezdindeki hisselerini ve ortaklıklarını, sözleşmelerini ve kredi anlaşmalarını, araçlarını, gereçlerini ve malzemelerini, yazılımlarını ve donanımlarını, yazılı ve elektronik ortamdaki kayıtlarını ve diğer dokümanlarını, taraf olduğu davaları ve icra takiplerini, söz konusu düzenlemenin yürürlüğünden önceki borçlarını ve personelini devralabilecek.
Protokol - 25.11.2020
Son dakika haberleri | Oyuncularının büyük bölümü Kovid-19 olan Bresica İtalya Kupası'ndan vazgeçti
Brescia kulübünün internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada, protokol gereğince maç öncesinde takıma dün yapılan testler neticesinde takımda bir grup oyuncunun testi pozitif çıktığı belirtilerek, "Bu durum nedeniyle kulüp, takım içinde Serie B şampiyonasının devamını tehlikeye atacak bir salgının oluşmasını engellemek için İtalya Kupası'nda deplasmanda yapacağı maçtan vazgeçti.
Protokol - 25.11.2020
Son dakika! Arnavutluk Başbakanı Rama'dan Türkiye tarafından inşa edilecek deprem konutlarına övgü
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 500 konut talimatı Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk'ta 26 Kasım 2019'da meydana gelen depremin hemen ardından depremzedeler için 500 konut inşası talimatı vermiş, Türkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Arnavutluk Yeniden İnşa Devlet Bakanlığı arasında afet sonrası konut yapım alanında iş birliği protokolü imzalanmıştı.
Protokol - 25.11.2020
TBMM Genel Kurulu
İçişleri Bakanlığının kadına şiddete yönelik muazzam bir hassasiyeti olduğunu vurgulayan Zengin, bu durumun ahlaken, dinen, her yerde anlatılması gerektiğini kaydetti. Konunun askere giden erkeklere anlatılması konusunda MSB ile protokol yapıldığını hatırlatan Zengin, "Önce eğitim.
Protokol - 25.11.2020
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Akın, kadına yönelik şiddetle mücadele ulusal eylem planının da hazırlanıp uygulamaya konulduğuna işaret ederek, "Şu an yürürlükte olan Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 3. Ulusal Eylem Planı'nın etkin uygulanmasını sağlamak üzere ilgili bakanlıklar arasında protokol imzalanmıştır.
Protokol - 25.11.2020
Yunus Emre Enstitüsü ile Azerbaycan arasında iş birliği protokolleri imzalandı
Yunus Emre Enstitüsü (YEE), Azerbaycan Devlet İmtihan Merkezi ve Azerbaycan Teknik Üniversitesi arasında iş birliği protokolleri imzalandı.
Protokol - 25.11.2020
Tarım Kredi Bilecik'teki ikinci marketini hizmete açtı
Açılışa katılan Kurumsal İletişim Müdürü Söylemez, tebrik ederek protokol üyelerine marketteki ürünleri tanıttı.
Protokol - 25.11.2020
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
Ümit, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü kapsamında Valilik Abant Toplantı Salonu'nda yaptığı konuşmada, Adalet Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde 75 maddelik bir protokol oluşturulduğunu belirtti.
Protokol - 25.11.2020
Anadolu Üniversitesinden KOSGEB'e İngilizce ve Arapça girişimcilik eğitim modülü desteği
Anadolu Üniversitesi (AÜ) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) arasında, girişimcilere yönelik İngilizce ve Arapça çevrimiçi eğitim modülü hazırlanması amacıyla protokol imzalandı.
Protokol - 25.11.2020
Son dakika haberi: Afşin'de çekilen koronavirüsle mücadele kamu spotu yayımlandı
Son dakika haberleri: Afşin Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan "Sosyal Farkındalık Projesi" işbirliği protokolü kapsamında hazırlanan "Maskeni Tak, Hayata Sağlıkla Bak" temalı komu spotu yayımlandı.
Protokol - 25.11.2020
Sinopharm, Kovid-19 aşısının resmi onayı için başvuruda bulundu
Şı, "Verimiz, bazı Batılı ülkelerdekilerden daha katı protokolleri izleyen ilgili birimler tarafından değerlendiriliyor ve Dünya Sağlık Örgütü ile yakın iletişim içindeyiz.
Protokol - 25.11.2020
ATO "aktarlık" mesleğinin standardı için görüş aşamasına geldi
Odadan yapılan yazılı açıklamaya göre, ATO 23 No'lu Aktarlar ve Çiçekçiler Meslek Komitesi'nin talebi üzerine ATO ile Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) arasında temmuz ayında imzalanan "Aktarlık Mesleği İçin Ulusal Meslek Standardı Hazırlama İş Birliği Protokolü" kapsamında, aktarlık mesleğine standart hazırlamak için yapılan çalışmalarda son aşamaya gelindi.
Protokol - 25.11.2020
Elektronik kelepçe şiddet mağduru kadını hayata bağlıyor
6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında imzalanan protokolle 8 Mart 2015'te elektronik kelepçe uygulamasına geçildi.
Protokol - 25.11.2020
Sabancı Üniversitesi'nden 23 okula bilgisayar desteği
Yaratıcı Teknolojiler Atölyesi, 20 Kasım 2020 tarihinde Ayvalık Kaymakamlığı, Ayvalık Belediyesi ve Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzalanan ek protokol ile yenilerini ekledi.
Protokol - 25.11.2020
Öğretmenlere sürpriz doğum günü kutlaması
Sivas'ta İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde 24 Kasım Öğretmenler Günü resim sergisi ve kutlama programı düzenlendi. Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde düzenlenen programa Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, il protokol üyeleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Protokol - 25.11.2020
Ahlat'ta Öğretmenler Günü
Tören, 24 Kasım etkinlikleri kapsamında öğretmenler arasında düzenlenen kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğretmenlere protokol tarafından ödüllerinin verilmesi ve şehit öğretmenler anısına karanfil bırakılmasıyla birlikte sona erdi.
Protokol - 25.11.2020
Şehit öğretmenlerin isimleri ADÜ'de yaşayacak
Yapılan konuşmaların ardından Rektör Aldemir ve protokol üyeleri ADÜ Eğitim Fakültesi yanında yer alan ve 'Şehit Öğretmenler Caddesi' adı verilen caddenin açılış kurdelesini kesti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Protokol Haberleri | Protokol Haber - Haberler - Protokol haberleri, son dakika protokol haber ve gelişmeleri burada. Rize'de 'Kadın candır' şiiri ile kadına karşı şiddete dikkat çektiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 05:03:26. #1.15#
title