Protesto Haberleri

Protesto haber, Protesto son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Protesto - 15.07.2021
CHP Grup Başkanvekili Özel gündemi değerlendirdi Açıklaması
Özel, "Protesto eden öğrencilerin aldıkları bütün cezaların yok hükmünde sayılması, açılmış bütün davaların düşmesi, haklarında yurt dışı çıkış yasağı veya ev hapsi verilmiş öğrencilerin bu cezalarının derhal ortadan kaldırılması, ders vermesi engellenen hocaların Boğaziçi'ne davet edilmesi, kapatılan öğrenci kulüplerinin bir an önce açılmaları gerekiyor.
Protesto - 15.07.2021
Büyük Britanya Kadın Futbol Takımı, olimpiyatlarda diz çökme eylemi yapacak
Teknik direktör Hege Riise, yaptığı açıklamada, birlik ve beraberlik içinde, ırkçılık ve ayrımcılığa karşı farkındalığı artırmak için bu kararı aldıklarını belirterek, "Diz çökmenin toplumdaki ayrımcılığa, adaletsizliğe ve eşitsizliğe karşı barışçıl protestonun önemli bir sembolü olduğunu düşünüyoruz.
Protesto - 15.07.2021
Bitlis'te toplantı ve gösteri yürüyüşleri 15 gün süreyle izne bağlandı
Açıklamada, 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 17. ve 19. maddeleri ile İl İdaresi Kanunu'nun 11. maddesi hükümleri gereğince kamu kurum ve kuruluşlarının dışında düzenlenecek her türlü eylem ve etkinliklerin izne bağlandığı kaydedilerek, şu ifadelere yer verildi: "Bitlis il sınırlarında (il merkezi, ilçeler, polis ve jandarma sorumluluk bölgelerinin tamamı) 16 Temmuz saat 00.01'den 30 Temmuz saat 23.59'a kadar 15 gün süreyle meydan, cadde, sokak, yol, park gibi umuma açık alanlarda miting, açık yer toplantıları, gösteri yürüyüşleri, oturma ve protesto eylemleri, insan zinciri oluşturarak yapılabilecek protesto, yürüyüş ve toplanmalar, halk kürsüleri şeklinde toplantı, toplanmalar ve halk toplantıları, ses-yayın araçları ile yapılabilecek her türlü sesli ve görsel faaliyetler, açlık grevi, çadır kurma, basın açıklamaları, her türlü stant açma, imza toplama, imza kampanyası, dilek feneri, balon uçurtmak, drone, paramotor, planör ve benzeri her türlü hava faaliyetleri, kamu kurum ve kuruluşları hariç olmak üzere anma toplantısı, anma töreni, konser, şenlik, tiyatro, skeç, sinevizyon, pandomim ve benzeri faaliyetler, meşale yakma, el ilanı, bildiri, broşür dağıtma, afiş ve poster asma, sticker yapıştırma ve benzeri türdeki her türlü eylemlerin, etkinliklerin ve faaliyetlerin yapılması mülki idare amirliğine en az 48 saat önceden bildirimde bulunmak şartıyla tüm toplantı ve etkinliklerin mülki idare amirinin iznine bağlanmasına karar verilmiştir.
Protesto - 15.07.2021
Küba'da protestocuların talebi karşılık buldu, gıda ve ilaçtaki gümrük vergisi kaldırıldı
Küba'da hükümet, günlerdir gösteri yapan protestocuların talebi üzerine gıda ve ilaçtaki gümrük vergilerini ve kısıtlanmaları geçici olarak kaldırdı.
Protesto - 15.07.2021
Bulgaristan'da erken genel seçimlerin nihai sonuçları açıklandı
Eski Başbakan Borisov'a karşı bir yıllık sokak protestolarına öncülük yapan sağcı Demokratik Bulgaristan (DB) koalisyonu da oyların yüzde 12,64'ünü alarak, 34 kişilik bir gruba sahip olacak.
Protesto - 15.07.2021
Cezayir'de Cumhurbaşkanı Tebbun "Hirak" protestoları nedeniyle cezaevinde tutulan 101 kişiyi affetti
Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun, kamuoyunda "Hirak" ismiyle bilinen lidersiz protesto hareketi gösterileri nedeniyle tutuklu 101 kişiyi affetti.
Protesto - 15.07.2021
Kolombiya'da Ulusal Grev Komitesi, 20 Temmuz'da protesto çağrısı yaptı
Kolombiya'da uzun süre hükümet karşıtı gösteriler düzenleyen ve bir süredir buna ara veren Ulusal Grev Komitesi, 20 Temmuz'da toplanma ve protesto çağrısında bulundu.
Protesto - 15.07.2021
Futbolda 4 büyük kulübün başkanları, televizyon yayınında bir araya geldi
Maçlara çıkılıp çıkılmayacağıyla ilgili soruya Koç, "Kulüpler Birliği Vakfı olarak irade koyunca, her şey çok kolay olur. Geçen sezon protesto için bir hafta ilk dakika hiçbirimiz oynamadık.
Protesto - 14.07.2021
Fransa'da aşı karşıtları iş makinelerini ateşe verdi
- Fransa'da aşı karşıtları iş makinelerini ateşe verdi Fransa genelinde binlerce aşı karşıtı, sağlık kartının kullanımı ve sağlık çalışanlarının zorunlu aşılanmasına karşı protestolar sırasında iş makinelerini ve çöp konteynerlerini ateşe verdi.
Protesto - 14.07.2021
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Fransa'nın başkenti Paris'te aşının zorunlu hale getirilmesine karşı çıkan binlerce kişi protesto düzenledi.
Protesto - 14.07.2021
Fransa'da Kovid-19 aşı mecburiyeti karşıtı gösteri
Fransa'da 14 Temmuz Ulusal Bayramı kutlanırken, başkent Paris yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının zorunlu hale getirilmesine karşı çıkan binlerce kişinin düzenlediği protesto gösterisiyle karıştı.
Protesto - 14.07.2021
Güney Afrika'da Zulu Kralı, halkını acilen şiddete son vermeye çağırdı
Hakkında 15 ay hapis cezası verilen eski Cumhurbaşkanı Jacob Zuma'nın affedilmesi talebiyle 9 Temmuz'da başlatılan protestolar, kısa sürede şiddet olayları içeren ayaklanmalara dönüşmüştü.
Protesto - 14.07.2021
İsrail hapishanesindeki 4 Filistinli, İsrail'in "idari tutukluluk" kararını protesto için açlık grevine başladı
İsrail hapishanelerindeki 4 Filistinlinin, haklarında verilen "idari tutukluluk" kararını protesto etmek için açlık grevine başladığı bildirildi.
Protesto - 14.07.2021
Yeni güvenlik yasasının yürürlüğe girdiği Hong Kong'da bu yıl kitap fuarı sönük geçiyor
2014 protestoları ve siyasi açıdan hassas konuların ele alındığı bazı kitapları fuarda satışa sunan yayınevlerinden Hillway Culture Co.
Protesto - 14.07.2021
Fransa'da 14 Temmuz Ulusal Bayramı kutlamaları
Diğer yandan, bugün protesto gösterisi düzenlemeyi planlayan Sarı Yeleklilerin liderlerinden Jerome Rodriquees, polis tarafından gözaltına alındı.
Protesto - 14.07.2021
İngiltere Başbakanı Johnson: "Irkçılığın İngiltere'de sorun olduğunu düşünüyorum"
Johnson ile EURO 2020'de taraftarların, ırkçılığı protesto etmek için "diz çökme" eylemi yapan İngiliz oyuncuları yuhalama hakkı olduğunu söyleyen İngiltere İçişleri Bakanı Priti Patel, futbolcuların maruz kaldığı son ırkçı tacizleri kınadıkları için "iki yüzlü" olmakla eleştiriliyor.
Protesto - 14.07.2021
TFF, Kulüpler Birliği Vakfının mektubuna cevap verdi Açıklaması
"TFF, kulüplerimizin ve Türk futbolunun menfaat ve haklarını korumak için çalışmalarını kararlılıkla sürdürecektir" Yayıncı kuruluşun ticari işletmelerin kapanması ve kulüplerin protestoları nedeniyle sözleşme bedelinde yeniden indirim talep etmesine yer verilen açıklamada, "Yayıncı kuruluşun bu talebi, TFF tarafından kabul edilmemiş ise de 2020-2021 sezonu son taksiti sözleşmede belirtilen süre içerisinde ödenmemiş, daha sonra 150 milyon TL'lik, kısmi bir ödemede bulunulmuştur.
Protesto - 14.07.2021
TFF'den Kulüpler Birliği'ne yanıt
2020-2021 sezonunda ise Covid-19 salgının devam etmesi nedeniyle Yayıncı Kuruluş tarafından sözleşme bedelinde indirim yapılması talep edilmiş, yine bu hususlar hakkında dönemin Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı ve kulüplerimizin bilgisi dahilinde görüşmeler gerçekleştirilmiş ve nihayetinde 17.11.2020 tarihinde T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından Kamuoyuna duyurularak, 2020-2021 sezonu bedeline ilişkin yayıncı ile ek sözleşme imzalanmıştır.  Bununla birlikte Yayıncı Kuruluş, 2020-2021 sezonu yayın ücreti üzerinde anlaşmanın sağlandığı 17.11.2020 tarihinden sonra ticari işletmelerin kapatılması ve kulüpler tarafından yayıncı kuruluş aleyhine yapılan protestolar nedeniyle, bu sezona ilişkin sözleşme bedelinde yeniden indirim talep etmiştir.
Protesto - 14.07.2021
Güney Afrika'da ateşe verilen binada mahsur kalan anne çocuğunu aşağı atarak kurtardı
Hakkında 15 ay hapis cezası verilen eski Cumhurbaşkanı Zuma'nın affedilmesi talebiyle 9 Temmuz'da başlatılan protestolar, kısa sürede şiddet olayları içeren ayaklanmalara dönüşmüştü.
Protesto - 14.07.2021
İsrail askerleri Batı Şeria'daki baskınlarda 1 Filistinliyi yaraladı, 12 kişiyi gözaltına aldı
Yerel kaynaklardan alınan bilgiye göre, Beyta beldesindeki protestolarda şu ana kadar gözaltına alınanların sayısı 26'ya yükseldi.
Protesto - 14.07.2021
Son dakika haberi: Hrant Dink cinayeti davasının gerekçeli kararı açıklandı: (3)
Her ikisinin ABD'nin Irak'a müdahalesini protesto etmek için ABD menşeli iş yerlerine eylem yapılması bağlamında karar aldıkları, Erhan Tuncel'in hazırladığı el yapımı bombayı Yasin Hayal'in bir restoranda patlattığı ve bu şekilde 6 kişiyi öldürmeye teşebbüs ettikleri kaydedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Protesto Haberleri | Protesto Haber - Haberler - Sayfa 7 - Protesto haberleri, son dakika protesto haber ve gelişmeleri burada. İran'da su kesintileri nedeniyle protesto düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 07:36:21. #1.14#

title