Protesto İçin Şalvarını İndirdi - Haberler
Haberi Paylaş

Protesto İçin Şalvarını İndirdi

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Protesto İçin Şalvarını İndirdi

Ayakkabı çaldıkları iddia edilen 10 Roman kadın, kendilerini gözaltına almak isteyen polislere zor anlar yaşattı.

Erzurum'da girdikleri apartmanlardan ayakkabı çaldıkları iddia edilen 10 Roman kadın, kendilerini gözaltına almak isteyen polislere zor anlar yaşattı. Kadınlardan biri sokakta soyunarak polisi protesto etti. Kendilerini görüntüleyen gazetecilere terlik ve taş atan kadınlar, polis merkezine götürülmekten kurtulamadı.

Merkez Palandöken İlçesi'ndeki Yıldızkent Semti'nde polis jojmanlarının da bulnduğu TOKİ konutlarına girerek evlerin önündeki ayakkabıları çaldıkları iddia edilen 10 kadın, polis tarafından yakın takibe alındı. Topcuoğlu Mahallesi'nde karşılarında polisi ve gazetecileri gören kadınlar, taş ve terliklerini attı. Coplarını çıkaran polisler kadınları "Elinizdekileri atmayı bırakmazsanız müdahale edeceğiz"diyerek uyardı.

Kadınlardan biri, gözaltına alınacaklarını anlayınca üstündekileri çıkardı, şalvarını indirdi.Yarı çıplak kalan kadına olayları izleyen esnaf tepki gösterdi. Bunun üzerine giyinmek zorunda kalan kadın ve yanındakiler polis otolarına bindirilerek polis merkezine götürüldü. Kadınların çaldıkları eşya ve ayakkabıları teslim ettiği yine kendilerine ait otomobildeki kişi ise yapılan tüm aramalara rağmen bulunamadı. - Erzurum

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
title