Promosyon Haberleri

Promosyon haber, Promosyon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Promosyon - 28.11.2020
Geçici barınma merkezlerine ait harcamalara ilişkin düzenleme
Merkezlerde barınanlara nakit ödeme yapılmasında Genel Müdürlük izni aranacak Özel hesapta yer alan tutarlar, ilgili hesap Tek Hazine Kurumlar Hesabı Uygulaması kapsamına alınana kadar 810 sayılı Cumhurbaşkanı Kararıyla yürürlüğe konulan Kamu Haznedarlığı Yönetmeliğine uygun olarak kamu sermayeli bankalar vasıtasıyla mali piyasaların ekonomik şartlarına uygun olarak nemalandırılabilecek. Bu şekilde elde edilen gelirler ile promosyon veya başka isimler altında bankalarca sağlanan kaynaklar da bu yönetmelik çerçevesinde kullanılacak.
Promosyon - 21.11.2020
Pandeminin değiştirdiği tüketici davranışları "kasım indirimlerini" de etkiledi
Küresel strateji ve pazarlama danışmanlığı şirketi Simon-Kucher&Partners tarafından gerçekleştirilen "Küresel Kasım İndirimleri Dönemi Araştırması" başta kasım ayında gerçekleştirilen Kasım İndirimi dönemi olmak üzere, Siber Pazartesi gibi diğer indirim günlerinin de dünya çapında popülerliğini artırmaya devam ettiğini gösterdi. Simon-Kucher&Partners uzmanları, perakendecilere yalnızca indirimlere güvenmek yerine, stratejik promosyonlara ve çapraz satış fırsatlarına odaklanmalarını önerdi.
Promosyon - 18.11.2020
Akbank'tan emeklilere özel promosyon
Emeklilere yönelik çalışmalarını sürdüren Akbank, SGK emekli maaşını Akbank'a taşıyanlara ve başvuru yapan müşterilerine 1.250 TL'ye varan promosyon imkanı sunuyor.
Promosyon - 17.11.2020
Biden döneminde İsrail'in 'altın çağı' kapanabilir
Fakat bu aşamada Amerikan yönetiminin politikaları açısından bir rezerv koyma ihtiyacı doğuyor. İlk olarak belirtilmeli ki Biden yönetimi de diğer Demokrat yönetimler gibi liberal bir dünya vizyonuna sahip. Bu bağlamda, demokrasinin promosyonu bir dış politika aracı olarak işlevselleştirilecektir.
Promosyon - 12.11.2020
THY'den Ukrayna uçuşları için indirim kampanyası
Türk Hava Yolları (THY) Ukrayna uçuşları için yeni promosyon kampanyasının başladığını duyurdu.
Promosyon - 11.11.2020
Metro Türkiye kış sezonunda da restoranların yanında olmaya devam ediyor
İşletmeler paket servis ve gel-al hizmet ile kışa özel iç ve dış mekan çözümlerine Metro Türkiye'nin web sitesinde yer alan Güncel Kataloglar sayfasından (https://www.metro-tr.com/promosyonlar/guncel-kataloglar) ulaşabiliyor.
Promosyon - 9.11.2020
İndirimlerle birlikte kimlik avı saldırıları artıyor
Satış promosyonlarının "11/11"den birkaç hafta önce başlamasıyla dolandırıcılar da harekete geçiyor.
Promosyon - 4.11.2020
Trump mı Biden mı?
Orada bayrak ve pankartlarıyla hazır bulunan Biden'ın 5-6 kişiden oluşan ekibi karşıladı beni önce. 'Demokratların listesini ister misiniz' diye sordular; teşekkür ettim kendilerine. Birkaç adım ötede bu sefer Trump'ın ekibi selamladı beni. Onlar da promosyonlarını yaptılar ve onlara da teşekkür ettikten sonra binaya giriş yaptım.
Promosyon - 2.11.2020
Akdeniz Üniversitesi ile TEB arasında promosyon protokolü imzalandı
Akdeniz Üniversitesi ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) arasında Bankacılık Hizmetleri ve Promosyon Ödemesi Protokolü imzalandı.
Promosyon - 27.10.2020
Türksat Kablo'dan Cumhuriyet Bayramı promosyonu
Cumhuriyetin 97. yılını kutlamanın coşkusunu yaşatmak amacıyla FilmboxLive, Nat-Geo+, beIN Sport Paketi dışındaki tüm kanalları şifresiz olarak yayına açılıyor.
Promosyon - 26.10.2020
Türk-İş "ekim ayı açlık ve yoksulluk sınırı" araştırmasını açıkladı
Yumurta fiyatında artış bu ay da devam etti Ekim ayında, süt ve yoğurt fiyatında önemli bir değişiklik olmadı ancak peynir fiyatında hareketlenme ve promosyonlu satışlar dikkati çekti.
Promosyon - 25.10.2020
Yapı Kredi'den emeklilere 1.500 liraya varan nakit promosyon
Yapı Kredi, Türkiye'deki milyonlarca emekliye özel, onların hayatını kolaylaştıran ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor.
Promosyon - 22.10.2020
Kaspersky, iPhone 12'nin piyasaya sürülmesiyle yoğunlaşan dolandırıcılık etkinliklerini tespit etti
Dolandırıcılardan korunmak için Kaspersky uzmanlarının önerileri ise şöyle kaydedildi: "Fazla cömert görünen teklif ve promosyonlara şüpheci yaklaşın.
Promosyon - 13.10.2020
Sağlık-Sen Kırşehir Şube Başkanı Yücesan bir yıllık çalışmalarını değerlendirdi
Kırşehir'de her sağlık çalışanına 6 bin 900 lira gibi rekor bir rakamla promosyon aldırdıklarını ifade eden Yücesan, yeni tip koronavirüs mücadelesinde de her zaman maddi ve manevi olarak sağlık çalışanlarının yanında yer aldıklarını aktardı.
Promosyon - 12.10.2020
Petrol Ofisi, Baykuş Ödülleri'nde bir araştırma ile iki ödül birden aldı
Söz konusu araştırma kalitatif ve kantitatif araştırma alanında, yenilikçi araştırma yaklaşımlarıyla sektörün büyümesine ya da genişlemesine katkıda bulunan yenilikçi projelerin değerlendirildiği İnovatif Baykuş kategorisinde gümüş ödül aldı. Araştırma ayrıca, fiyat, ambalaj, ürün ve reklam, promosyon, POP ve benzerleri gibi ürün, dağıtım kanalları, iletişim araçlarının ölçümlenerek seçilmesi, optimize edilmesi ve geliştirilmesine yönelik araştırmaları kapsayan Usta Baykuş kategorisinde de gümüş ödüle layık görüldü.
Promosyon - 8.10.2020
Moovit uygulaması Huawei AppGallery ile Türkiye'de
Huawei açıklamasına göre, 106 ülkede 3 bin 200 şehirde 865 milyondan fazla kişi tarafından kullanılan Moovit, toplu taşıma işletmecilerinden, mikro ulaşım operatörlerinden ve ulaşım otoritelerinden gelen bilgileri kullanıcı topluluğundan aldığı canlı bilgilerle birleştiriyor. Sonuç olarak uygulama, herhangi bir yolculuk için en iyi rotanın doğru, gerçek zamanlı durumunu sağlayarak varış bilgileri ve hizmet uyarıları veriyor. İçerdiği erişilebilirlik özellikleri ile engelli insanlara yardımcı oluyor. Pandemi sırasında Moovit, şehirlerdeki yerel toplu taşıma bilgilerini haritalayan ve saklayan 700 bin yerel "editörden" oluşan Moovit Mooviter Topluluğu'nun desteğiyle kullanıcılara doğru, güvenilir ulaşım ve kentsel hareketlilik verileri sağladı. Açıklamaya göre, Huawei, AppGallery'deki seyahatle ilgili artan uygulama yelpazesinin yanı sıra Moovit'i 100'den fazla ülkede ve 45 dilde ücretsiz olarak kullanıma sunuyor. Ayrıca yakında Avrupa'nın önde gelen ulaşım şirketi Bolt'tan araç çağırma ve istasyon bazlı paylaşımlı bisiklet sistemleri ve scooterlar gibi seyahat seçenekleri sunulacak. Uygulamalara eklenen avantajlar arasında özel kuponlar, promosyonlar ve ücretsiz hediyeler de bulunuyor.
Promosyon - 4.10.2020
AK Parti Dikili İlçe Başkanı Şekerci güven tazeledi
Parti olarak başlattıkları "gönül seferberliği" programlarıyla geçmiş dönemde görev yapan isimlerle yeni üyeleri ziyaret ettiklerini kaydeden Sürekli, "Biz bazıları gibi promosyon yapmıyoruz.
Promosyon - 24.9.2020
İstenmeyen mesajlar 1 Aralık'ta İleti Yönetim Sistemi ile son buluyor
Teslimat, borç, fatura içerikli iletilerin gönderiminde onay yok Özellikle vatandaşlar için önem arz eden bu sistemle mal ve hizmetlerini pazarlamak, işletmesini tanıtmak ya da kutlama ve temenni gibi içeriklerle tanınırlığını artırmak amacıyla promosyon, kampanya, indirim, hediye içerikli gönderdiği iletilerin onayını kolaylıkla tek bir ağ üzerinden onaylayıp reddedebilecektir.
Promosyon - 21.9.2020
"Apple" adının geçtiği şüpheli web sitelerinin sayısı eylülde 7 kat arttı
Kaspersky uzmanları, 2020'nin ilk sekiz ayında siber suçluların Apple kullanıcılarını hedeflemeye yönelik ilgisinin giderek arttığını açıkladı. Kaspersky açıklamasına göre, dünya genelinde kendisini Apple ile ilişkiliymiş gibi gösteren ve içinde "Apple" kelimesi bulunan 100'den fazla şüpheli alan adı tespit edildi. Özellikle Eylül 2020'de bu kaynakların sayısı hızla arttı ve 9 Eylül'de sayıları 700'ün üzerine çıktı. Gerçek sayının ise bundan çok daha fazla olabileceği bildirildi. Açıklamaya göre, şüpheli alan adlarında yer alan hizmetlerin bir kısmı kullanıcılara kayıp telefonlarını bulmayı teklif ediyor, diğerleri Apple hesabına yeniden erişim kazandırmayı vaat ediyor. Bir kısmı da resmi Apple destek hizmetini taklit ediyor. Bunlar genellikle Apple hesap bilgilerini çalmak için tasarlanan sahte sitelerden oluşuyor. Bu siteler genelde sadece bir kapak sayfasına sahipken, vaat edilen işlevi yerine getirmiyorlar ve engellendiğinde hemen bir başkası aktif hale geçiyor. Açıklamada görüşlerine yer verilen Kaspersky İçerik Analisti Tatiana Sidorina, şunları kaydetti: "Herhangi bir ilgi çekici habere veya son derece cömert teklif ve promosyonlara şüpheyle yaklaşın.
Promosyon - 17.9.2020
Antalya Film Forum jürileri belli oldu
Kurmaca Work in Progress Platformu'na seçilen beş proje içinden bir projeye 80 bin lira, bir projeye de 40 bin lira para ödülü verilecek. Bu bölümde ayrıca 50 bin lira değerinde TRT Ödülü ile Başka Sinema Dağıtım ve Promosyon Ödülü de olacak.
Promosyon - 12.9.2020
Promosyon - 11.9.2020
Mahrem imam, virüs programı bahanesiyle itirafçı astsubayın telefonuna ByLock yüklemiş
Savunması alınan sanık S.G, 2013 yılında askeri okul sınavlarına girdiğini ve sınav sonrasında mülakat için amcasının oğlunun kendisini Ankara'ya çağırdığını söyleyerek şunları anlattı: "Ankara'ya gittiğimde amcamın oğlu beni bir yurda yönlendirdi. Bu yurtta Yasin isimli birisi beni karşıladı ve kişisel bilgilerimi sordu. 'Bu bilgileri sana kefil olacağım için soruyorum, zaten bir daha beni görmeyeceksin' dedi. Daha sonra beni başka bir birime yönlendireceğini ve onların beni bulacağını söyledi. Sonrasında Kaan isimli birisi benimle irtibata geçti. Benim kişisel bilgilerimi sorarak notlar aldı. Daha sonra askeri mülakatı geçtim ve okula başladım. Kaan bana 'telefonunu birine verdim, o ne derse yap' dedi. Beni arayan kişiyle Ankara'da buluştum. Ankara'da buluştuğum örgüt üyesi bana 'siz maaşa bağlanacaksınız, bir miktarını bize vereceksin' dedi. Ben bunu kabul etmeyince 'o zaman maaş promosyonunu vereceksin, çünkü o haram para' dedi.
Promosyon - 3.9.2020
Coca-Cola'dan "1 Menü Alana 1 Menü Hediye" kampanyası
"1 Menü Alana 1 Menü Hediye" kampanyası ile Coca-Cola'nın "Daha Daha" online promosyon platformu veya www.
Promosyon - 18.8.2020
Dolandırıcılık uyarısı: Siber dolandıcılar büyük şirketlerin İsim ve logolarını kullanmaya başladılar
Dolandırıcılar oltalama e-postasının içeriğinde "Bu e-posta, 2020 Coca Cola promosyon çekilişini kazandığınızı size bildirmek için gönderildi.
Promosyon - 14.8.2020
Coca-Cola Türkiye'den kafe ve restoranlara hijyen kiti desteği
Satış noktalarını desteklemenin yanı sıra tüketiciye fayda sağlamak amacıyla toplam 1,5 milyon kişiye sevdikleri Coca-Cola tatlarını hediye eden Bu Coca-Cola Bizden kampanyasına ise şirketin online promosyon platformu "DahaDaha" uygulamasından ulaşılabiliyor.
Promosyon - 7.8.2020
ING Türkiye, yılın ilk yarısında 572,3 milyon lira konsolide net kar elde etti
Tüketicilerin bütçelerine, KOBİ'lere ve ülke ekonomisine katkı vermek üzere, uygun koşullarda dört farklı kredi paketi de hazırlayan ING ayrıca, maaşını ING'ye taşıyan emeklilere de düşük faizli kredi ve nakit promosyon fırsatları sundu.
Promosyon - 6.8.2020
Garanti BBVA'dan emeklilere promosyon fırsatı
Garanti BBVA, maaşını bankaya taşıyan emekliler için 1.200 TL'ye varan promosyon fırsatı sunuyor.
Promosyon - 27.7.2020
, "Game Stars" ile 2 milyon oyuncuya ulaşacak
Tavla Stars'ın başarısına Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası içinde yapılan iletişim çalışmaları ve promosyonlar da etki etti.
Promosyon - 26.7.2020
Haftanın tarihine bakış
1996- Gazetelerin promosyon faaliyetlerine "kültürel ürünler" dışında sınırlama getiren yasa kabul edildi.
Promosyon - 24.7.2020
Coca-Cola'nın yeme-içme sektörüne desteği sürüyor
Coca-Cola, temmuz ayında başlattığı "Bu Coca-Cola Bizden" kampanyasından sonra şimdi de Türkiye'nin dört bir yanında, yeme-içme sektöründe hizmet veren 500'ü aşkın işletmenin tanıtımını yapacak. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Coca-Cola Türkiye, Covid-19 salgınından en çok etkilenen sektörlerden biri olan yeme–içme sektörü ve çalışanlarına yönelik verdiği desteklere bir yenisini daha ekledi. Coca-Cola, yeni normal döneminde müşterileriyle tekrar buluşan küçük restoranlar ile yerel zincirlere tanıtım desteği verecek. Türkiye genelindeki 500'ü aşkın noktada, işletme çalışanlarının müşterileri davet eden, tanıtıcı görselleri hedeflemeli dijital display yayınları üzerinden paylaşılacak. Müşteriler kendi bölgelerindeki özledikleri mekanların yeniden kapılarını açtığı müjdesini Google aramalarında görebilecek. Coca-Cola Türkiye aynı amaçla, hem tüketiciye fayda sağlamak, hem de satış noktalarını desteklemek hedefiyle toplam 1,5 milyon kişiye sevdikleri Coca-Cola tatlarını hediye ettiği "Bu Coca-Cola Bizden" kampanyasına ise temmuz ayından başlatmıştı. "Bu Coca-Cola Bizden" kampanyasına, Coca-Cola'nın online promosyon platformu "DahaDaha" uygulamasından ulaşılmaya devam ediyor.
Promosyon - 22.7.2020
Promosyon ve matbaa sektörü temsilcileri istişare toplantısında bir araya geldi
Promosyon ve Matbaa Sanayici İş Adamları Derneği (PROMASİAD) ve Sky Fuarcılık tarafından düzenlenen istişare toplantısında sektör temsilcileri Cemile Sultan Korusu'nda bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Promosyon Haberleri | Promosyon Haber - Haberler - Promosyon haberleri, son dakika promosyon haber ve gelişmeleri burada. Geçici barınma merkezlerine ait harcamalara ilişkin düzenleme.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 23:51:00. #1.14#
title