Projeksiyon Hırsızları, Cihazları Satamadan Yakalandı

Projeksiyon Hırsızları, Cihazları Satamadan Yakalandı

Projeksiyon Hırsızları, Cihazları Satamadan Yakalandı
Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Kadıköy'de İçinde Bir Kadının Bulunduğu 5 Kişilik Şebeke Bir Okuldan Çaldıkları 11 Projeksiyon Cihazını Satmak Üzereyken Yakalandı. Zanlıların Elde Ettikleri Para ile Bmw Kiralayıp Keyif Yaptıkları Öğrenildi. Soygun Pazartesi Gecesi Sahrayı Cedit Şener Birsöz İlköğretim Okulu'nda Meydana Geldi.

Kadıköy'de içinde bir kadının bulunduğu 5 kişilik şebeke bir okuldan çaldıkları 11 projeksiyon cihazını satmak üzereyken yakalandı. Zanlıların elde ettikleri para ile BMW kiralayıp keyif yaptıkları öğrenildi. Soygun pazartesi gecesi Sahrayı Cedit Şener Birsöz İlköğretim Okulu'nda meydana geldi.

Okulun demir parmaklıkları kolayca aşan hırsızlar, bağışlarla alınan 15 bin YTL değerindeki 11 adet projeksiyon cihazını çaldı. Polis olay sonrası hırsızları yakalamaya yönelik çalışma başlattı. Kadıköy Yazıcıoğlu İş Hanında projeksiyon cihazlarını satmak isteyen bir şebekenin bulunduğu ihbarını alan polis hızla olay yerine gitti. Olay yerine giden polis 24 yaşındaki Birol M ile Engin K.'yi gözaltına aldı. Şahısları göz altına alan polis satılmak istenen projeksiyon

cihazlarının çalınan cihazlar olduğu tespit edildi. İki zanlının yapılan sorgularının ardından 24 yaşındaki Ayhan O., Ferdi M. ve şebekenin kadın üyesi 24 yaşındaki Adile K. yakalandı. Zanlıların soygundan elde ettikleri ganimetle son model bir BMW kiraladıkları belirlendi. Çalınan cihazlar okul müdürü Nazım Yurdagül'e teslim edilirken, sonucun mutluluk verici olduğunu belirten Yurdagül: "Bunlar bağışlarla alınmış cihazlardı. Hırsızların yakalanmaları sevindirici oldu" diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title