Program Açıklandı

Bank Asya 1. Lig'de 18, 19, 20 ve 21. Hafta Karşılaşmalarının Programı Belli Oldu.

Program Açıklandı

Bank Asya 1. Lig'de 18, 19, 20 ve 21. hafta karşılaşmalarının programı belli oldu.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Bank Asya 1. Lig'de karşılaşmaların programı şöyle:

18. HAFTA

17 Ocak Cumartesi:

13.30 Orduspor-Diyarbakırspor (19 Eylül)

18 Ocak Pazar:

13.00 Güngören Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Giresunspor-Demirçelik Karabükspor (Giresun Atatürk)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Samsunspor

19 Ocak Pazartesi:

20.00 Adanaspor-Kasımpaşa (Adana 5 Ocak)

21 Ocak Çarşamba:

13.30 Kartalspor-Altay (Kartal)

20.00 Sakaryaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Sakarya Atatürk)

20.00 Karşıyaka-Malatyaspor (Alsancak)

20.00 Manisaspor-Boluspor (Manisa 19 Mayıs)

19. HAFTA

24 Ocak Cumartesi:

13.30 Samsunspor-Kartalspor (Samsun 19 Mayıs)

25 Ocak Pazar:

13.00 Kasımpaşa-Kayseri Erciyesspor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Diyarbakırspor-Sakaryaspor (Cezalı)

13.30 Malatyaspor-Güngören Belediyespor (Malatya İnönü)

13.30 Demirçelik Karabükspor-Karşıyaka (Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (GASKİ Spor Tesisleri)

13.30 Altay-Giresunspor (Alsancak)

13.30 Boluspor-Orduspor (Bolu Atatürk)

26 Ocak Pazartesi:

20.00 Çaykur Rizespor-Manisaspor (Rize Atatürk)

20. HAFTA

31 Ocak Cumartesi:

13.00 Kartalspor-Kasımpaşa (Kartal)

1 Şubat Pazar:

13.00 Manisaspor-Malatyaspor (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Orduspor-Çaykur Rizespor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Boluspor-Diyarbakırspor (Bolu Atatürk)

13.30 Güngören Belediyespor-Demirçelik Karabükspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Kayseri Erciyesspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

13.30 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)

13.30 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak)

2 Şubat Pazartesi:

20.00 Karşıyaka-Altay (İzmir Atatürk)

21. HAFTA

7 Şubat Cumartesi:

13.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kartalspor (GASKİ Spor Tesisleri)

8 Şubat Pazar:

13.30 Sakaryaspor-Kayseri Erciyesspor (Sakarya Atatürk)

13.30 Altay-Güngören Belediyespor (Alsancak)

13.30 Samsunspor-Karşıyaka (Samsun 19 Mayıs)

13.30 Çaykur Rizespor-Boluspor (Rize Atatürk)

13.30 Kasımpaşa-Giresunspor (Recep Tayyip Erdoğan)

13.30 Demirçelik Karabükspor-Manisaspor (Necmettin Şeyhoğlu)

13.30 Malatyaspor-Orduspor (Malatya İnönü)

9 Şubat Pazartesi:

20.00 Diyarbakırspor-Adanaspor (Diyarbakır Atatürk)

Not: Kayseri Erciyesspor'un maçlarını hangi sahada oynayacağı Futbol Federasyonu tarafından daha sonra açıklanacaktır.