Profesör Haberleri

Profesör haber, Profesör son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Profesör - Dün
TRT World Forum 2021'de popüler kültür konuşuldu
"Temelde hepimiz popüler kültürü tüketiyoruz" Newyork Üniversitesi Medya ve Kültür Profesörü Stephen Duncombe, geçmişte elit kültür ile halk kültürü arasındaki keskin çizgiler bulunduğunu söyledi.
Profesör - Dün
Ankara Anlaşması 1921: Kolokyum ve Sergi
20 Ekim 2021 Ortak tarihimizdeki bu belirleyici an, uzlaşma sanatının yanı sıra, Fransız tarafında Türkofil, Türk tarafında ise Frankofon ve Franfil olan erkek ve kadınların kişisel katılımını vurgulamaktadır. İki ülke ve halklarını birleştiren bağların gücünü vurgulayan ve onları korumak ve zenginleştirmek için her koşulda işbirliği yapmamız için bize ilham vermesi gereken ikili ilişkilerde yüksek bir noktadır. Bu yıldönümünü kutlamak için, Institut français Türkiye 25 Ekim 2021'den itibaren farklı etkinlikler düzenliyor: Kolokyum : Ankara Anlaşması (1921): Bağlam, Müzakere ve Sonuçlar Fransız Anadolu Araştırmaları Enstitüsü (IFEA) işbirliği ile gerçekleşecek kolokyumda Collège de France profesörü Henry Laurens de dahil olmak üzere Ankara'dan katılan beş prestijli akademisyen, Sinan Kuneralp, Claire Le Bras, Jean- François Pérouse ve Mesut Uyar Ankara Anlaşması'nın farklı yönlerini ve ikili ilişkiler ile bölge üzerindeki etkilerini tartışacaklar.
Profesör - 19.10.2021
İngiltere'de milletvekilinin istismar ettiği çocuklar "yüzüstü bırakıldı"
Soruşturma ekibine liderlik eden Profesör Alexis Jay, polis memurlarının iddiaları soruşturmada "isteksiz" davranıp, yapılması gerekenleri yapmayıp soruşturmaları kapattığını da söyledi.
Profesör - 19.10.2021
'Asımın Nesli'nin konuğu: Yusuf Kaplan
Bugüne kadar Yazar, Şair Rasim Özdenören, İslam Hukuku Profesörü Hayrettin Karaman, Ömer Kaptan, Metin Önal Mengüşoğlu ve İbrahim Kalın gibi isimlerin Bursalılarla buluşturulduğu programda Yazar Yusuf Kaplan da 'Öncü Kuşak ve Medeniyet Tasavvuru Yolculuğu' konulu bir söyleşi yaptı.
Profesör - 18.10.2021
"18. İslam'a Hizmet Ödülleri" sahiplerini buldu
"Şehrin yapısı İslam medeniyetinde önemli bir yere sahiptir" George Washington Üniversitesi İslami Etütler Profesörü Seyyid Hüseyin Nasr da "İslam şehri ve bugün karşı karşıya olunan çevre sorunları" başlıklı bir konuşma yaparak, İslam medeniyetinin İslam şehirlerinde yükseldiğini ifade etti.
Profesör - 18.10.2021
Öğretim Üyesi Alım İlanı - 18 10 2021
1 1. Kardiyoloji ana bilim dalında profesör unvanına sahip olmak.
Profesör - 15.10.2021
Yeni BM Özel Temsilcisi Staffan de Mistura Batı Sahra sorununa çözüm bulabilecek mi?
Fas'ın kuzeyinde yer alan Fez kentindeki Sidi Muhammed bin Abdullah Üniversitesinden uluslararası ilişkiler profesörü Iyd es-Sadiki, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Polisario Cephesi ile barışçıl bir çözüm yolunda önemli bir adım atılmasının muhtemel olmadığını" söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Profesör Haberleri | Profesör Haber - Haberler - Profesör haberleri, son dakika profesör haber ve gelişmeleri burada. TBMM Başkanı Şentop: Önümüzdeki yüz yıl içerisinde etkili ve güçlü olacak devletler içerisinde Türkiye'yi var eden belki de en önem
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 21:27:59. #1.15#

title