Prenses Haberleri

Prenses haber, Prenses son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Prenses - 11.10.2020
Son dakika haber: Çocuk yazarlardan kitap okuma çağrısı
"İlham alarak kendiniz de kitap yazın" 8 yaşındaki Özge Yalçınkaya ise ablasının yazarlık konusunda kendisine örnek olduğunu aktararak, "İlk kitabımda, ana sınıfında yaptığım etkinlikleri çok sevdiğim için insanlara göstermek istedim. Ana sınıfına giderken resimlerden oluşan bir kitap çıkarmıştım. Şimdi ikinci sınıfa geçtim ve Prenses Okulu'nu yazdım.
Prenses - 8.10.2020
ABD'li sanatçı, Ermenistan'a verdiği destekten dolayı Azerbaycanlı takipçilerinden özür diledi
"Azerbaycan ziyaretimde prenses gibi misafir edildim" Sesli mesajında, iyi niyetli biri olduğu için her destek çağrısında cevap verdiğini belirten sanatçı, "Bunun iki ülke arasında bir savaş olduğunu bile bilmiyordum, Azerbaycan ziyaretimde tam bir prenses gibi misafir edildim.
Prenses - 5.10.2020
Delphine Boël: Mahkeme kararıyla 'Belçika Prensesi' ünvanını kazanan sanatçı, 'Tek isteğim babamla...
Belçika Kralı 2. Albert'in evlilik dışı ilişkisinden dünyaya gelen ve geçen hafta mahkeme kararıyla resmen "Prenses" ünvanını elde eden Delphine Boël, "İstediğim gerçekten bu değildi.
Prenses - 4.10.2020
İngiltere kraliyet ailesinin en küçük üyesi Prens Louis'in sesi ilk defa duyuldu
İngiltere kraliyeti veliahtı Prens William ve Düşes Kate'in en küçük oğulları Prens Louis (2), ünlü İngiliz belgesel yapımcısı Sir David Attenborough'a görüntülü arayarak doğa hakkında soru sordu. O anları görüntüleyen kraliyet ailesi, videoyu sosyal medya hesaplarından yayınladı.  Ağabeyi ve ablası Veliaht Prens George ve Prenses Charlotte ile birlikte, ünlü belgesel yapımcısı ve sunucusu Sir David Attenborough ile sohbet eden Prens Louis'in sesi ilk kez duyuldu ve Prens Louis "Hangi Hayvanı seversin?" dedi.
Prenses - 1.10.2020
Son dakika haberleri... Eski Belçika Kralı'nın gayrimeşru kızı artık resmen prenses
Son dakika gündem haberi... Belçika Temyiz Mahkemesi, ülkenin eski Kralı 2'inci Albert'in gayrimeşru kızı Delphine Boel'in resmen prenses olarak tanınmasına karar verdi.
Prenses - 22.9.2020
Çadırların gölgesinde miniklerin masal keyfi
Uzaktan eğitim süreci ile okula çeşitle nedenlerle ulaşamayan çocuklara okul ortamı oluşturmak istediklerini dile getiren İren, "Sözlü kültürümüzü çocuklarımıza aktarabilmek için elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bizim dışımızda gelen öğretmenler var. Eğitim ve etkinliklerle çocuklar boş bırakılmıyor. Çocuklara sorsanız, 'hangi masalları bilirsiniz?' Onlar der ki kırmızı başlıklı kız, sindirella, pamuk prenses.
Prenses - 18.9.2020
Belçika Prensesi Elisabeth, askere yazıldı
Belçika Prensesi Elisabeth (18), Brüksel'deki Kraliyet Askeri Akademisi'nde öğrenim görmeye başladı.
Prenses - 11.9.2020
Son dakika haberi... İspanya Kralı'nın kızı tedbiren karantinaya alındı
Gelen son dakika haberlerine göre İspanya'da Kral 6. Felipe'nin büyük kızı ve tahtın ilk veliahtı Prenses Leonor'un, bugün başlayan okulunda bir sınıf arkadaşının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıkması nedeniyle evinde karantinaya alındığı açıklandı.
Prenses - 30.8.2020
Haftanın tarihine bakış
1997- Galler Prensi ve İngiliz Veliahdı Prens Charles'ın eski eşi Prenses Diana, Diana'nın sevgilisi Dodi el Fayed ile şoförü Paris'te geçirdikleri trafik kazasında öldü.
Prenses - 25.8.2020
İspanya'da monarşi krizi
Eğitimini İspanya'da Diktatör Francisco Franco'nun desteğiyle tamamlayan Prens Juan Carlos'un İspanya'nın geleceğinde belirleyici bir rol oynayacağının kesinleştiği yıl ise 1969 oldu. Diktatör Franco, 1947 yılında çıkarılan bir yasa uyarınca, kendi ölümünden sonra İspanya'da Krallık müessesesinin yeniden tesisini ve tahta geçecek hanedan üyesinin de bizzat Franco tarafından belirlenmesini teminat altına almıştı. Prens Juan Carlos da bu kapsamda, 1969 yılında İspanya'nın kadim yasalarına ve Franco'nun temel ilkesi niteliğindeki Milli Hareket'e sadakat yemini etti. Bu arada Yunan Prensesi Sofia ile evlenmiş ve kızları Elena, Cristina ve oğulları Felipe dünyaya gelmişti.
Prenses - 2.7.2020
"Trump'ın attığı tweetler aşı karşıtlığını artırdı"
"KOMPLO TEORİSYENLERİNİN DÜŞÜNCELERİ GÜÇLENİYOR" Araştırmaya göre, Trump'ın COVID-19 aşısı ile ilgili tereddüt içerikli tweetler paylaşması sonucu aşıya karşı tepki gösteren kişi sayısında artış olduğu saptandığını ifade eden İstanbul Gelişim Üniversitesi'nden Psikiyatrist Dr. Onur Okan Demirci, "Bu araştırmalar politikacıların söylemlerinin, komplo teorisyenlerinin düşüncelerini de güçlendirdiğini gösteriyor. Araştırma sonucuna göre bu tür tweetler nedeni ile içinde şüphe uyanan kişilerin aynı zamanda Prenses Diana'nın cinayet sonucu öldürüldüğü, iklim değişikliklerinin Çin tarafından bilerek yapıldığı gibi komplo teorilerine de inanan kişiler olduğu görülüyor" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Prenses Haberleri | Prenses Kimdir - Haberler - Prenses haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Prenses kimdir, hayatı ve biyografisi. Anestezi öncesi sigara ve ilaç kullanımına dikkat.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.10.2020 07:29:07. #1.14#
title