Haberler

Yeşil Sol Parti Milletvekili Perihan Koca, işçilerin uzun çalışma süresinin yazılı olmayan kural haline geldiğini öne sürdü

Son Güncelleme:
Abone Ol

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili Perihan Koca, ekonomide yaşanan olumsuzlukların işçi sınıfını etkilediğini ve uzun çalışma sürelerinin yazılı olmayan kural haline geldiğini belirtti.

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili Perihan Koca, işçilerin uzun çalışma süresinin yazılı olmayan kural haline geldiğini öne sürdü.

Koca, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, ekonomide yaşanan olumsuzlukların en fazla işçi sınıfını etkilediğini, fiyat artışlarının alım gücünü düşürdüğünü ifade etti.

Mersin'in önemli işçi nüfusu barındırdığını belirten Koca, "Özellikle ihracat rekorlarının kırıldığı tekstil sektöründe büyük bir sömürü düzeni var. İhracat rekorlarının arkasında ne yazık ki işçilere reva görülen cehennemi koşullar var. Özellikle uzun çalışma süreleri yazılı olmayan kural haline gelmiş. Geldiğimiz aşamada söylemeliyiz ki sağlıklı bir işçi bulmak çok ama çok zor." dedi.

Kaynak: AA / Politika

Yeşil Sol Parti Perihan Koca Milletvekili Politika Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

Kardeşlerim YENİ BÖLÜM (108. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Adım Farah YENİ BÖLÜM (24. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Adım Farah yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Gönül Dağı YENİ BÖLÜM (117. BÖLÜM) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? Güldür Güldür Show YENİ BÖLÜM (354. Bölüm) ne zaman, fragman yayınlandı mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman başlıyor, bu akşam var mı? BUGÜN (9 ARALIK CUMARTESİ) HANGİ DİZİLER VAR? Bu akşam TV'de hangi programlar, diziler oynuyor? 9 ARALIK ATV, KANAL D, FOX, STAR, SHOW, TRT 1, TV8 Erden Timur istifa etti mi? Murat Bozok kimdir? MasterChef Şef Murat Bozok kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 9 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 9 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 9 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! 9 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 9 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 9 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Turabi kimdir, hangi yıllarda yarıştı? 9 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? Kullanılmayan eşyalar ev ekonomisine katkı sağlayacak! Selçuklu 2. El Pazarı açıldı
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title