Haberler

Yeşil Sol Parti Eş Genel Başkanı Çiğdem Kılıçgün Uçar, Diyarbakır'da açıklamalarda bulundu

Abone Ol

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) Eş Genel Başkanı Çiğdem Kılıçgün Uçar, Diyarbakır'da açıklamalarda bulundu. Uçar, merkez Yenişehir ilçesindeki Lise Caddesi'nde düzenlenen basın açıklamasında, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin üzerinden 24 yıl geçtiğini anımsattı. Depremi yaşayan herkes için acıların tazeliğini koruduğunu ifade eden Uçar, yine 6 Şubat'ta tüm Türkiye'nin derinden hissettiği depremin de acılarının daha çok taze olduğunu belirtti. Depremlerle yerel yönetimin, belediyelerin ne kadar önemli bir yerde olduğunu görmüş olduklarını belirten Uçar, belediyelere yapılan görevlendirmeleri eleştirdi.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi (Yeşil Sol Parti) Eş Genel Başkanı Çiğdem Kılıçgün Uçar, Diyarbakır'da açıklamalarda bulundu.

Uçar, merkez Yenişehir ilçesindeki Lise Caddesi'nde düzenlenen basın açıklamasında, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin üzerinden 24 yıl geçtiğini anımsattı.

Depremi yaşayan herkes için acıların tazeliğini koruduğunu ifade eden Uçar, yine 6 Şubat'ta tüm Türkiye'nin derinden hissettiği depremin de acılarının daha çok taze olduğunu belirtti.

Depremlerle yerel yönetimin, belediyelerin ne kadar önemli bir yerde olduğunu görmüş olduklarını belirten Uçar, belediyelere yapılan görevlendirmeleri eleştirdi.

Kaynak: AA / Politika

Çiğdem Kılıçgün Uçar Yeşil Sol Parti Diyarbakır Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Ziraat Türkiye Kupası 5. tur kura çekimi ne zaman? ZTK KURA ÇEKİMİ TARİHİ Kabine toplantısı konuları! GÜNDEMDE NELER VAR? 6 Aralık Kabine toplantısı konuları neler? Kabine toplantısı bitti mi? SON DURUM! Kabine toplantısı gündeminde neler var? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, hangi partiden milletvekili? Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu'nun hayatı! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Antalya su kesintisi listesi! KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İzmir su kesintisi listesi! Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu neden istifa etti? İYİ Parti'li İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu hangi partiye katıldı? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 6-7 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! Komedyen Gözde Karakaya kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, asıl mesleği ne? Selahattin Demirtaş beraat edildi mi SON DAKİKA 2023! Selahattin Demirtaş davası ne oldu, karar çıktı mı? CANLI maç izle! TÜM MAÇLAR! Canlı şifresiz donmadan HD maç izle! 7 Aralık GÜNÜN MAÇLARI CANLI İZLE! 7 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 7 Aralık Perşembe burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title