Haberler

Yargıtay Başkanı Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Şahin, Nahçıvan'a ziyaret gerçekleştirdi

Abone Ol

Yargıtay Başkanı Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Şahin, Azerbaycan Cumhuriyet Başsavcısı Aliyev'in daveti üzerine Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin ve beraberindeki heyet; 9-11 Temmuz tarihleri arasında Azerbaycan Cumhuriyet Başsavcısı Kamran Aliyev'in davetlisi olarak Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti'ne ziyaret gerçekleştirdi.

Yargıtay Başkanı Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Şahin, Nahçıvan'a ziyaret gerçekleştirdi

YARGITAY HEYETİNDEN NAHÇIVAN ÇIKARMASI

Ulu Önder Haydar Aliyev'in anıtını ve hayatını yansıtan müzeye gerçekleştirilen ziyaretin ardından Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti Yüksek Meclisi'nde, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin ve beraberindeki heyet Azerbaycan Cumhurbaşkanı'nın Nahçıvan Özerk Cumhuriyeti'ndeki yetkili temsilcisi Fuad Necefli ile bir araya geldi.

Yargıtay Başkanı Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Şahin, Nahçıvan'a ziyaret gerçekleştirdi

"DİJİTALLEŞME ÇAĞINDAYIZ"

"Azerbaycan ve Türkiye Savcılıklarının Sınır Ötesi İşbirliği" konusunda konferansa katılan Akarca; "Günümüzde dijitalleşme çağındayız, birçok konuda sınır ötesi suçlar işlenmekte. Bununla ilgili elektronik altyapı kurularak soruşturmaların etkin ve delillerin hukuka uygun toplanması, suçluların adalete hızlı bir şekilde teslim edilmesi ve mahkemelerin adalete uygun şekilde yargılama yaparak hızlı bir şekilde karar vermesiyle yargılama sonuçlanacaktır." dedi.

Yargıtay Başkanı Akarca ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Şahin, Nahçıvan'a ziyaret gerçekleştirdi

Program çerçevesinde; Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Nahçıvan şehrinde dikilen anıtı, Şehitler Sokağı ve şehit olan Türk ordusu askerleri anısına dikilen anıt, Haydar Cami, Ashâb-ı Kehf, Han Sarayı, Bayrak ve Zafer Müzesi ziyaret edildi.

Kaynak: Haberler.com / Politika

Yargıtay Nahçıvan Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Resmi Gazete Atama Kararları! Bugünün (11 Aralık) kararları neler? 2724 sayılı Resmi Gazete yeni düzenleme! Telefon ne zaman icat edildi? Telefon mu telgraf mı önce icat edildi? Telefon icat tarihi nedir? 11 Aralık 2023 Resmi Gazete atama kararları! Resmi Gazete bugünün kararları neler? NACİ GÖRÜR İSTANBUL DEPREMİ AÇIKLAMASI NEDİR? İstanbul'un en tehlikeli semtleri, ilçeleri neresi? Naci Görür istanbul depremi için ne dedi? BARAJ DOLULUK ORANLARI 10 ARALIK: İstanbul (İSKİ) baraj doluluk oranları yüzde kaç, İstanbul'un kaç günlük suyu kaldı? İBB İyi Parti Grup Başkan Vekili İBRAHİM ÖZKAN KİMDİR, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Halk TV konuğu İbrahim Özkan biyografisi! YARGI YEKTA DİZİDEN AYRILIYOR MU? Yargı dizisindeki Yekta (Uğur Polat) öldü mü, diziden neden ayrılıyor? Onur Şan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, evli mi, Urfalı mı, nasıl ünlü oldu? Onur Şan hayat hikayesi ve biyografisi! BUGÜN (11 ARALIK) İSTANBUL'da hava durumu nasıl olacak, yağmur var mı? İSTANBUL 11 ARALIK 5 günlük hava durumu! Bu hafta sonu hava nasıl? 11 ARALIK (YARIN) HAVA DURUMU | İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Hatay haftalık, 5 günlük hava durumu! Yarın hava durumu ne, kaç derece? SURVİVOR 2024 YARIŞMACILARI KİMLER? Survivor 2024 kadrosunda kimler var, oyuncuları belli oldu mu, Turabi var mı? Asgari Ücrette zam pazarlığı başlıyor! Asgari Ücret 2024 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak, ne kadar oldu, yüzde kaç arttı? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MUĞLA || Yarın Muğla'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 MERSİN || Yarın Mersin'de okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi? 11 ARALIK OKULLAR TATİL Mİ 2023 ANTALYA || Yarın Antalya'da okullar tatil mi, var mı, yok mu, ders işlenecek mi?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title