Olmaz Olsun Öyle Tahliye - Haberler
Haberi Paylaş

Olmaz Olsun Öyle Tahliye

Demirören Haber Ajansı - Politika
Olmaz Olsun Öyle Tahliye

Baykal, Ergenekon Davasında Yaşanan Son Tahliyelerle İlgili, "En Büyük Acılar Yaşatılıyor, Bir Süre Sonra Bir Şey Yokmuş Gibi Tahliye Ediliyor. Eksik Olsun Öyle Tahliye Yöntemi" Dedi.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Ergenekon davasında yaşanan son tahliyelerle ilgili, "Toplumun saygıdeğer ve değerli insanları, sabahlara karşı evlerinden gözaltına alınıyor, en büyük acılar yaşatılıyor, bir süre sonra bir şey yokmuş gibi tahliye ediliyor. Eksik olsun öyle tahliye yöntemi" dedi.

Antalya’da partisinin belediye başkan adaylarının tanıtım törenin de Ergenekon konusuna da değinen Baykal özetle şöyle dedi:

Devletin gücü bu kez siyasi hesaplaşma için kullanılıyor. Rakiplerden intikam almak için. 1950’li yıllarda yaşanan siyasi mücadele sonucunda iktidar değişimi olmuştur. O dönem intikam hevesleri dile getiriliyordu. Bugün iş başında bulunanlar birilerine yönelik hesabı temizleyecek. Bu yol, yol değildir. Türkiye’nin barışa, huzura ve kardeşliğe ihtiyacı var. Ülkede gerilim her an artabilecek durumda.

Deniz Feneri’ni

yapandan sorsana

Toplumun saygıdeğer ve değerli insanları, sabahlara karşı evlerinden gözaltına alınıyor, en büyük acılar yaşatılıyor, bir süre sonra bir şey yokmuş gibi tahliye ediliyor. Eksik olsun öyle tahliye yöntemi. Bir hesap sorulması gerekiyorsa, Sabih Kanadoğlu’ndan değil, Deniz Feneri’ni gerçekleştirenlerden, palazlandıranlardan sorulması lazım. Masum, şerefli insanları haksız suçlamalarla alıp, sonra hiçbir şey yokmuş deyip tahliye ederek, ne barışa, ne demokrasiye hizmet etmek mümkün değildir.

Demirören Haber Ajansı / Politika

, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title