Haberler

MHP Yozgat Seçim İletişim Merkezi Açıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat'ta belediye başkan adaylarını tanıttı ve seçim iletişim merkezini açtı.

Milliyetçi Hareket Partisi ( Mhp ) Yozgat'ta belediye başkan adaylarını tanıttı ve seçim iletişim merkezini açtı.

Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen aday tanıtımında bir konuşma yapan MHP Grup Başkanvekili Levent Bülbül, memleketin durumunu herkesin çok iyi bildiğini söyledi.

İletişim imkanlarının arttığına dikkati çeken Bülbül, şunları belirtti:

"Bugün iletişim şartlarını göz önüne aldığımızda en ücra köyümüzdeki vatandaşımız bile eğer vicdanlıysa merhametliyse içinde bir nebze Allah korkusu varsa, bir nebze olsun bir vatan sevgisi varsa Türkiye'de neyin ne olduğunun çok iyi farkında. Mesele bu iradenin sandığa doğru bir şekilde yansımasıdır."

Bülbül, 31 Mart'ın bu işin hakkıyla sağlandığı bir gün olmasını dileyerek, "Milletimizin tamamıyla itimat göstererek, güvenerek oy verdiği ve tercih ettiği bir durumda Allah bize bu memlekete hizmet etme imkanı tanısın diyorum. Yozgat'ın, belediye başkan adaylarımızı 31 Mart'ta sonuna kadar destekleyeceğine inanıyoruz ve güveniyoruz." dedi.

MHP milletvekilleri Cemal Enginyurt, İbrahim Ethem Sedef ve Ramazan Kaşlı'nın da katıldığı etkinlikte belediye başkan adayları tanıtıldı, Cumhuriyet Meydanı yakınındaki seçim iletişim merkezinin açılışı yapıldı.

Kaynak: AA / Politika

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat MHP Politika Haberler

CHP lideri Özel: Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir

CHP lideri Özel: Bunun adı zam değil, emekliye ihanettir

Bakan Şimşek: Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok

Bakan Şimşek: Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

En düşük emekli maaşı 12 bin 500 TL 'ye yükseltildi

Bakmadan Geçme

Galatasaray KAP bildirimi! SON BİLDİRİMLER! Galatasaray KAP transfer açıklaması nedir? Fenerbahçe KAP bildirimi! SON BİLDİRİMLER! Fenerbahçe KAP açıklaması nedir? Masterchef Enes kimdir, kaç yaşında? Enes Arabacıoğlu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Zeynep kimdir, kaç yaşında? Zeynep Sena Gültepe kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Onur kimdir, kaç yaşında? Onur Üresin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şeyhmus kimdir, kaç yaşında? Şeyhmus Uluğ kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Bera kimdir, kaç yaşında? Bera Altaş kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şenay kimdir, kaç yaşında? Şenay Salam kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Deniz kimdir, kaç yaşında? Deniz Yılmaz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Hakan kimdir, kaç yaşında? Hakan Dündar kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Rüyada yurt dışına çıkmak, yurt dışına gideceğini görmek ne anlama gelir? Rüyada yurt dışına tatile gitmek, taşınmak anlamı GASTRONOMİ BÖLÜMÜ 2024 TABAN PUANLARI ll ÖSYM ve YÖK ATLAS ile Gastronomi bölümü taban puanları, başarı sıralamaları ve kontenjanları… Allan Saint-Maximin KOC03 uçak takip! (CANLI) Allan Saint-Maximin saat kaçta İstanbul'da olacak? Bu akşam kimin maçı var? Bugün TV'de kimin maçı var, ne maçı? 16 Temmuz bugünkü günün maçları Gaziantep GASKİ su kesintisi: Gaziantep'te sular ne zaman gelecek? Şahinbey, Şehitkamil, Nizip 16-17 Temmuz 2024 GASKİ su kesintisi listesi!
İş ve spor dünyasını dolandıran banka müdürü parayı obezite ve estetik ameliyatlarına harcamış

İş ve spor dünyasını dolandıran banka müdürü parayı obezite ve estetik ameliyatlarına harcamış

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title