Haberi Paylaş

MHP Lideri Bahçeli Yarın Burdur'a Gelecek

MHP Lideri Bahçeli Yarın Burdur'a Gelecek

Politika Haberleri

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Batı Akdeniz Bölgesi illerinde gerçekleştirilen istişare toplantılarına katılmak üzere yarın Burdur’a geliyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Batı Akdeniz Bölgesi illerinde gerçekleştirilen istişare toplantılarına katılmak üzere yarın Burdur'a geliyor.

Afyonkarahisar, Isparta, Antalya ve Burdur illerinde teşkilatlarıyla toplanacak olan MHP Lideri Bahçeli, Afyonkarahisar toplantısından sonra saat 14.30'da Burdur Öğretmenevi'nde İl İstişare Toplantısını gerçekleştirecek. Toplantının ilk 15 dakikasının basına açık olacağı, toplantının devamı basına kapalı olarak gerçekleşecek. Bahçeli, Burdur programından sonra Isparta'ya hareket edecek. - BURDUR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Batı Akdeniz Bölgesi Devlet Bahçeli Afyonkarahisar Isparta Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title