Haberler

Hakkari'de AK Parti İl Başkanlığına atanan Zeydin Kaya göreve başladı

Abone Ol

Hakkari'ye atanan AK Parti İl Başkanı Zeydin Kaya, göreve başladı. Kaya, partililerle bir araya gelerek tebrikleri kabul etti ve birlik mesajı verdi.

Hakkari'de AK Parti İl Başkanlığına atanan avukat Zeydin Kaya, kente gelerek göreve başladı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensibiyle Hakkari İl Başkanlığına asaleten atanan Kaya, Hakkari'ye dönü.

Parti binasından önünde davul zurnayla karşılanan Kaya, partililerle bir araya geldi ve tebrikleri kabul etti.

Kaya, sıcak havaya rağmen kendisini karşılamaya gelen herkese teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Verilen görevi en iyi şekilde yürütmek için çaba göstereceğini vurgulayan Kaya, "Allah nasip edersn önümüzde 5 yıllık bir süreç var. Arkadaşlarımızla Hakkari'mizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Partimize oy veren vermeyen herkes kardeşimizdir. Herkesin hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Hakkari'ye sağlıktan eğitime, ulaşımdan spora her alanda en iyi hizmetin gelmesi için çaba göstereceğiz. Hakkari'mize daha güzel hizmetler geleceğine inanıyorum. Rabbim güzel hizmetler vermeyi naip etsin. Bizi bugün yalnız bırakmayıp, geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcınız olsun." diye konuştu.

Karşılama programına AK Parti MDK üyesi Abdulmecit Tarhan, Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar, Durankaya Belde Belediye Başkanı İsmail Demirci, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Cumhur Demir, Gençlik Kolları Başkanı Kenan Beyter ve partililer katıldı.

Kaynak: AA / Politika

AK Parti Hakkari Politika Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title