Haberi Paylaş

Haber-Sen Başkanı Balcan: "PTT'nin yasa ve kanunlara riayet etmesini istiyoruz"

Politika Haberleri

Haber-Sen Başkanı Balcan: 'PTT'nin yasa ve kanunlara riayet etmesini istiyoruz'

Basın Yayın İletişim ve Posta Emekçileri Sendikası (Haber-Sen) Genel Başkanı Mesut Balcan, "PTT'nin yasa, kanun ve yönetmeliklere riayet etmeli" dedi.

Basın Yayın İletişim ve Posta Emekçileri Sendikası (Haber-Sen) Genel Başkanı Mesut Balcan, " Ptt'nin yasa, kanun ve yönetmeliklere riayet etmeli" dedi.

Ankara'da Ulus meydanında gerçekleştirilen basın açıklamasında konuşan Basın Yayın İletişim ve Posta Emekçileri Sendikası (Haber -Sen) Genel Başkanı Mesut Balcan, 'Taleplerimizi kime ileteceğiz?' Gidip kasapçılar derneğine mi soracağız? taleplerimiz Ptt'nin yasa, kanun ve yönetmeliklere riayet etmesidir. PTT sürgün edilen yöneticilerimizin hizmet gereğiyle yaptığını ifade ediyor. Hizmet gereği dediğiniz şey İstanbul'dan Hakkari Çukurca'ya bin 800 km uzak olan bir yere göndermek midir? Bu bir liyakatsizliktir. Amacımız üyeleri, yöneticileri ve temsilcilerinin baskıya uğraması karşısında bu ayrımcı ve hukuk dışı uygulamaların geri alınması, talebimizi hem ilgililere iletmek, hem de bu hukuksuzluklara sessiz kalmadığımızı vurgulamaktır" dedi.

Öte yandan, meydanda hazır bulunan Haber-Sen üyeleri çeşitli sloganlar atarak olaysız bir şekilde dağıldı. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Ankara Ulus PTT Politika Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title