Haberler

Düzce Milletvekili Arslan, AK Parti'nin Yeni Sürecini Değerlendirdi

Abone Ol

AK Parti’de yeni Genel Başkan olarak Ahmet Davutoğlu’nun açıklanmasının ardından bir değerlendirme de AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan’dan geldi.

AK Parti'de yeni Genel Başkan olarak Ahmet Davutoğlu'nun açıklanmasının ardından bir değerlendirme de AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan'dan geldi. Fevai Arslan, AK Parti'de işlerin kızışmasını, koltuk kavgası yaşanmasını isteyenlerin hayal kırıklığına uğrayacağını söyledi.

Ak Parti, Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesiyle birlikte yeni bir sürece girdi. Önceki gün Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Ahmet Davutoğlu Genel Başkanlığında ve Başbakanlığı'nda yola devam edecek olan AK Parti'yi, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan değerlendirdi. Fevai Arslan yaptığı açıklamada, "AK Parti kurumsal bir partidir. Bu kurumsal partide çok çekişmeler olsun isteyenler oldu. ' Ak Parti'nin içi karışsın, iktidar kavgası başlasın, genel başkan kavgası başlasın' diye isteyenler çok oldu. Biz her fırsatta şunu dedik, 'Ak Parti kurumsal bir partidir, fitnelere prim verecek bir parti değildir' dedik. Biz dedikodularla çekişmeler yaşayacak bir siyasi oluşum değiliz. Biz işimizde gücümüze bakıyoruz" dedi.

Fevai Arslan ayrıca Cumhuriyet halk Partisi'nde yapılacak olan kongrede Muherrem İnce'nin Genel Başkan adaylığını da değerlendirdi. Fevai Arslan, Muharrem İnce ile ilgili olarak da, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin kendi sorunudur. Bizimle alakalı bir durum değil. Muhalefet partisinin de bizim yaptığımız siyaseti yapmasını, yapıcı muhalefet yapmasını iktidar partisi ister. Bu bizim gönlümüzden geçen ama bu durum CHP'nin kendi sorunudur. Bu sorunu bir çözsünler bakalım sonda ne olacağı ortaya çıkacaktır" ifadelerini kullandı. - DÜZCE

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Ahmet Davutoğlu Fevai Arslan Ak Parti Düzce Politika Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

title