Haber : Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği başvurusu) Bu bir davet sürecidir, bizler bu davete şu anda evet demiş olduk" - Haberler

Haberi Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği başvurusu) Bu bir davet sürecidir, bizler bu davete şu anda evet demiş olduk"

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği başvurusu) Bu bir davet sürecidir, bizler bu davete şu anda evet demiş olduk" "Teröre ve teröristlere yönelik şartlarımız kabul edildi" "Yunanistan ile savaşa girelim diye bir derdimiz yok.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği başvurusu) Bu bir davet sürecidir, bizler bu davete şu anda evet demiş olduk"

"Teröre ve teröristlere yönelik şartlarımız kabul edildi"

"Yunanistan ile savaşa girelim diye bir derdimiz yok. Yunanistan verdiği sözlerde durmuyor"

"NATO mutabakatına YPG/PYD ve FETÖ'nün girmiş olması başarıdır"

-"Yunanistan ihlallere devam ederse bize düşeni yaparız"

İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cuma namazı çıkışında önemli açıklamalarda bulundu.

İhlas Haber Ajansı / Politika

Politika Güncel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title