Haberi Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu akşam Putin'le görüşmemiz olacak.

Politika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu akşam Putin'le görüşmemiz olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu akşam Putin'le görüşmemiz olacak. Sıkıntıları değerlendirme fırsatım olacak. Fevkalade bir durum olmazsa kışı dünyanın birçok ülkesine göre sıkıntısız geçireceğiz"

-"Övünüyorlardı. Ama şimdi bugün aldığımız haberlerle patladılar. Bu sorunlara bir de Rusya Ukrayna arasındaki savaş eklendi. Enerji fiyatları astronomik fiyatlara çıkmış, gıda krizi ürkütücü boyutlara ulaşmıştır"

-"Avrupa kış mevsimini en az hasarla atlatmanın peşinde. AB ülkeleri bunun düşüncesi içinde. Türkiye'nin böyle bir sorunu var mı? Yok"

-"Parlamentoda yorgan, battaniye dağıtıyorlar. Öyleyse gereğini de sizler en güzel şekilde yapacaksınız"

-"Karadeniz ve Doğu Akdeniz'deki sondaj ve arama faaliyetleriyle bu sancılı döneme rahat giriyoruz"

-"Göreve geldiğimizde 36 milyar dolarlık ihracat vardı, şimdi 250 milyar doları aşan 300 milyar dolara giden ihracata eriştik"

-"İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen yolcu ve kargo noktasında trafikte rekor kırıyor. İş gücüne katılım oranımız artmasına rağmen istihdamda 31 milyon sınırına dayandık"

ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Grand Ankara Hotel'de Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu 21. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Recep Tayyip Erdoğan Vladimir Putin Ukrayna Rusya Politika Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title