Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret eden Sedef Kabaş'a Şadi Yazıcı'dan sert tepki - Haberler
Haberi Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret eden Sedef Kabaş'a Şadi Yazıcı'dan sert tepki

Haberler.com - Olgun Kızıltepe - Politika
 - Güncelleme:
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret eden Sedef Kabaş'a Şadi Yazıcı'dan sert tepki

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, katıldığı televizyon programında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hareket eden Sedef Kabaş'a sert tepki gösterdi. Başkan Yazıcı, "Terbiyesizlik ve ahlaksızlıkla açıklanamayacak ifadeler" dedi.

Katıldığı bir televizyon programında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden gazeteci Sedef Kabaş'a Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı sert tepki gösterdi.

CHP'Lİ İSİMLER DE PROGRAMDAYDI

Gazeteci Sedef Kabaş, Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Özkoç ve Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun da bulunduğu programda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ağır ifadeler kullandı.

BAŞKAN YAZICI'DAN SERT TEPKİ

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, sosyal medya hesabından Sedef Kabaş'a sert tepki göstererek; "Terbiyesizlik ve ahlaksızlıkla açıklanamayacak ifadeler. Türk milletinin vicdanında ve şüphesiz hukukun karşısında hesabını verecektir bu şahıs" ifadelerini kullandı.

Şadi Yazıcı Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title