Haberler

Bakan Kurum: " Milletimizin, işçi kardeşlerimizin huzurunu bozanların önünü biz kestik"

Güncelleme:

- Bakan Kurum: " Milletimizin, işçi kardeşlerimizin huzurunu bozanların önünü biz kestik" Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum, İstanbul seçim çalışmaları çerçevesinde Çekmeköy'de bir dizi program gerçekleştirdi.

- Bakan Kurum: " Milletimizin, işçi kardeşlerimizin huzurunu bozanların önünü biz kestik"

İSTANBUL - Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum, İstanbul seçim çalışmaları çerçevesinde Çekmeköy'de bir dizi program gerçekleştirdi. Bakan Kurum, " Milletimizin, işçi kardeşlerimizin huzurunu bozanların önünü biz kestik. Fabrikada çalışan işçi kardeşimizden sanayide sıcağın altında oto tamiri yapan ustamıza, evini geçindirmek için zor şartlar altında çalışan vatandaşlarımıza kadar tüm işçi kardeşlerimizin refah seviyesini yükselten irade AK Parti'nin, Cumhurbaşkanımızın iradesidir" dedi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı ve İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Murat Kurum, İstanbul seçim çalışmaları çerçevesinde Çekmeköy'de bir dizi program gerçekleştirdi. İlk olarak Engelsiz Yaşam Merkezi ziyaretinde bulunan Bakan Kurum, ardından otobüs ile Çekmeköy İlçe turu gerçekleştirdi. Bakan Kurum daha sonra Farmasi Fabrikasını ziyarette bulundu. Hemen ardından Bakan Murat Kurum Çekmeköy Erzurumlular Derneği'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kurum'a Çengelköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz eşlik etti.

" Bugün sizlerin emekleri, ürettiği değerler ülkemizin savunma sanayisine, ticaretine, ihracatına, ekonomisine büyük ölçüde yön veriyor"

Farmasi Fabrikası çalışanlarıyla buluşan Bakan Kurum, " Emeğin, emekçinin, alın terinin, helal rızkın şehrindeyiz, İstanbul'umuzun gözbebeği Çekmeköyümüzdeyiz. Bizim medeniyetimiz ülkemizi alın teriyle yükselten, kalkındıran, geliştiren, büyüten işçi kardeşlerimizin emeğini her zaman 'kutsal' kabul etmiştir. Öyle ki işçinin hakkını daha alın teri kurumadan veren bir inancın mensuplarıyız. Biliyoruz ki, 'Alın teriyle ıslanan toprak, kurumaz'. Evet, biz milletimiz için inşa ettiğimiz tüm eserlerle sizlerin alın teriyle bu toprakları yeşerttik, yeşertmeye devam ediyoruz. Bugün sizlerin emekleri, ürettiği değerler ülkemizin savunma sanayisine, ticaretine, ihracatına, ekonomisine büyük ölçüde yön veriyor. Bu anlayışla 21 yıldır her zaman değer üreten işçi ve emekçi kardeşlerimizin yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. İşte yıllardır kimi marjinal gruplar tarafından istismar edilen 1 Mayıs'ı Emek ve Dayanışma Günü olarak sizlerin bayramı olarak biz ilan ettik. Milletimizin, işçi kardeşlerimizin huzurunu bozanların önünü biz kestik. Fabrikada çalışan işçi kardeşimizden sanayide sıcağın altında oto tamiri yapan ustamıza, evini geçindirmek için zor şartlar altında çalışan vatandaşlarımıza kadar tüm işçi kardeşlerimizin refah seviyesini yükselten irade AK Parti'nin, Cumhurbaşkanımızın iradesidir. Biz hiçbir zaman durmadık. Üretim ile alın terini, sermaye ile emeği, kazanç ile hakkaniyeti hiçbir zaman birbirinden ayırmadık, ayırmıyoruz" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Milletvekili Adayı İklim Değişikliği Murat Kurum İstanbul Çekmeköy Dizi Politika Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

İstanbul'da perdeleri açarak cinsel içerikli film izleyen çift mahalleyi ayağa kaldırdı

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

4 cinayet, onlarca suç! İlk duruşmada örgüt lideri dahil tüm tutuklular tahliye edildi

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title