Haberler

AK Parti İzmir İl Başkanlığını Ziyaret Etti

Güncelleme:

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, İzmir'deki programı kapsamında MHP İzmir İl Başkanlığı'nın ardından AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nı da ziyaret etti. AK Parti İl Başkanlığı'nda partililere seslenen Bakan Uraloğlu, İzmir'in ihtiyaçlarını biliyoruz. Kime oy verdiğinden bağımsız olarak İzmir'e hizmet ettik.

AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Ulaştırma Ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, İzmir'deki programı kapsamında MHP İzmir İl Başkanlığı'nın ardından AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nı da ziyaret etti. AK Parti İl Başkanlığı'nda partililere seslenen Bakan Uraloğlu, "AK Parti hükümetleri olarak Cumhur İttifakı belediyeciliği olarak devam eden, planladığımız işlerimiz var. Valimiz, milletvekillerimiz ve il başkanlarımızla istişare yaptık. İzmir'in ihtiyaçlarını biliyoruz. Kime oy verdiğinden bağımsız olarak İzmir'e hizmet ettik. Biz diyoruz ki; İzmirli bizim Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın, Türkiye'nin 100 yıllık kabinesinin yükünü birazcık daha ağırlaştırsın. İzmir bize birazcık daha yük yüklesin. Seçime 5 ay kaldı. Biz öncelikle bu süreci bir taraftan başlatmış olduk. Önümüzdeki günlerde Cumhur İttifakı olarak adaylarımızı tespit edip, sahaya çıkacağız. Eğer sizler bizim yükümüzü birazcık daha ağırlaştırırsanız. Biz memnuniyetimizi ifade edeceğiz. Bu heyecanı irade İzmir'de görüyorum. Bizim sloganımız şuydu; 'Durmak yok yola devam'" dedi.

AK Parti İzmir milletvekilleri Şebnem Bursalı ve Mahmut Atilla Kaya ile AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı ise yaptıkları konuşmalarda İzmir'i ak belediyecilikle tanıştıracaklarını vurguladı. Bakan Uraloğlu, salondakilerle birlikte selfie çektirdikten sonra partiden ayrıldı.

Kadir ÖZEN/ İZMİR,

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Politika

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı İzmir MHP Politika Haberler

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Destici'den kızıyla ilgili iddialara yanıt: Bordrosunu istedim, kesintiler sonrası eline geçen rakam 37 bin TL'dir

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Antalya'da işletmeci 2 nar suyu için turistlerden 1200 TL aldı! Dolandırıldığını anlayan çift polise başvurdu

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bomba Soylu iddiası: İstifa edip yeni partiyle seçimlere hazırlanacak

Bakmadan Geçme

18 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 18 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 18 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 18 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Gaziosmanpaşa, Esenler, Küçükçekmece elektrik kesintisi! 18 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 18 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 18 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Bayrampaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bayrampaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Başakşehir hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Başakşehir nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bakırköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bakırköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bahçelievler hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bahçelievler nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Bağcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Bağcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Avcılar hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Avcılar nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Arnavutköy hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Arnavutköy nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazmışlardı! 35 yıllık sanayi devi Pakpen iflas etti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title