Polisten Kaçmak İçin Adliyeninin 3. Katından Atlayan Şahıs Yaralandı

Polisten Kaçmak İçin Adliyeninin 3. Katından Atlayan Şahıs Yaralandı

Aydın'ın Söke İlçesinde Hakkında Yakalama Müzekkeresi Bulunan Bir Kişi Polise Yakalanmamak İçin Adliyenin 3. Katından Atladı. Beton Zemine Düşmesi Sonucu Yaralanan Şahıs Polis Tarafından Yakalanarak Hastaneye Kaldırıldı. Cumhuriyet Savcılığı Tarafından El Konulan Olayla İlgili Soruşturmanın Sürdürüldüğü Bildirildi.

Polisten Kaçmak İçin Adliyeninin 3. Katından Atlayan Şahıs Yaralandı

Aydın'ın Söke ilçesinde hakkında yakalama müzekkeresi bulunan bir kişi polise yakalanmamak için adliyenin 3. katından atladı. Beton zemine düşmesi sonucu yaralanan şahıs polis tarafından yakalanarak hastaneye kaldırıldı. Cumhuriyet Savcılığı tarafından el konulan olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

Olay akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre asker firarisi olarak aranmakta olan ve hakkında yakalama müzekkeresi bulunan 25 yaşındaki M.A'yı Söke adliyesinde gören polis ekipleri şahsın kimliğini sordu. Kimliğini göstermek istemeyen ve polise mukavemette bulunan şahıs kaçamayacağını anlayınca adliyenin 3. katından atlayarak kaçmak istedi. Beton zemine çakılan zanlı polis tarafından yakalanarak hastaneye kaldırıldı. Hafif yaralanan şahsın tedavisinin sürdüğü ve olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.

(LT-İK)

26.12.2007 23:22 TSİ

Kaynak: İHA