Bu Görüntü, Polis Ekiplerini İntihar Şüphesiyle Harekete Geçirdi
Haberler » Güncel » Bu Görüntü, Polis Ekiplerini İntihar Şüphesiyle Harekete Geçirdi - Haber

Bu Görüntü, Polis Ekiplerini İntihar Şüphesiyle Harekete Geçirdi

Antalya'da 40 metrelik falezlerin ucundaki kadını görenlerin ihbarı polisi alarma geçirdi. Polisleri karşısında gören kadın, "Siz niye tedirgin oldunuz? Manzara izliyordum." diye konuştu.

'da 40 metrelik falezlerin ucundaki kadını görenlerin ihbarı polisi alarma geçirdi. Polisi ve gazetecileri karşısında gören Ayşe B., "Öyle baktım etrafa ne var bunda. Siz niye tedirgin oldunuz? Ben kimseyi tedirgin etmek istemedim" dedi.

GÖRENLER POLİSE VERDİ

Olay, bugün 11.00'de Konyaaltı Caddesi varyant yakınındaki falezlerde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yaklaşık 40 metre yüksekliğindeki falezlerin ucunda bir kadının gezindiğini görenler durumu polise bildirdi.

UÇURUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

İhbarın ardından olay yerine gelen ekipler, kadının yanlarına gelmesi ikazında bulundu. İsminin Ayşe B. (35) olduğu öğrenilen kadın, polisin seslenişinin ardından uçurumdan uzaklaştı. Ekiplerin yanına gelen ve manzara izlediğini belirten Ayşe B., karşısında gazetecileri görünce ise neye uğradığını şaşırdı.

"MANZARA İZLİYORDUM"

Kendisine uzatılan mikrofonlara "Manzara izliyordum" diyen Ayşe B., "Öyle baktım etrafa ne var bunda. Siz niye tedirgin oldunuz? Ben kimseyi tedirgin etmek istemedim" dedi. Ayşe B., ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Olay yerinden görüntüler;

Kaynak: İHA

Haber Videosu: Bu Görüntü, Polis Ekiplerini İntihar Şüphesiyle Harekete Geçirdi