Polis ve Üniversite Ekibi Voleybol Maçında Karşı Karşıya Geldi

Van'da, Polis Haftası Etkinlikleri Kapsamında Emniyet Müdürlüğü ile Yüzüncü Yıl Üniversitesi (Yyü) Karması Arasında Voleybol Maçı Yapıldı.

Polis ve Üniversite Ekibi Voleybol Maçında Karşı Karşıya Geldi

Van'da, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Emniyet Müdürlüğü ile Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) karması arasında voleybol maçı yapıldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü salonunda organize edilen voleybol maçında, polis ve üniversite ekibi karşı karşıya geldi. Emniyet Müdürü M. Salih Kesmez'in de bir bölümünde oyuna girdiği karşılaşmayı üniversite ekibi 3-2'lik skorla kazandı. Maç sonrası Emniyet Müdürü M. Salih Kesmez, YYÜ karmasının kaptanına kupasını verirken, diğer sporculara ise emniyet teşkilatının ambleminin bulunduğu şapka hediye etti. Kesmez, maçta görev yapan hakemlere ise teşekkür belgesi verdi. YYÜ karması adına ise YYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Ceylan, emniyet karmasının takım kaptanı Müdür Yardımcısı Murat Kurt'a plaket verdi. Voleybol maçını YYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Ceylan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Cintimar, Emniyet Müdür Yardımcıları Ümit Yaşar Adalar, Ahmet Öztürk, Nail Aydın ve çok sayıda her iki takımın taraftarı izledi.

(ŞAK-MET-EYB-NÇ-S)