Polis Özel Hareket Haberleri

Polis Özel Hareket haber, Polis Özel Hareket son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Polis Özel Hareket - 02.08.2016
MHP TBMM Grup Toplantısı
"Eğer ABD, 15 Temmuz FETÖ melanetini kayıtsız ve şartsız lanetliyor ve karşısında duruyorsa, o zaman kendisini Mehdi sanan meczup teröristi derhal ülkemize iade eder ve insanlık değerlerine bağlı olduğunu kanıtlar." diyen Devlet Bahçeli, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bunun 'aması, fakatı, bir durun bakalımı, somut belge ve delil getirin' sızlanması yoktur, kabulü de mümkün değildir. Delil, 15 Temmuz gecesi tüm Türkiye'dir. Delil, darbeci teröristlerin rezil ifadeleridir. Delil, seri halinde ceplerde taşınan bir dolarlardır. Delil, inlerinden çıkan haşhaşilerin infaz seferleri, cinayet uçuşlarıdır. ABD Genelkurmay Başkanı gelmişken, TBMM'ye yaptığı ziyaret gibi, zahmet edip Gölbaşı'ndaki Polis Özel Hareket Daire Başkanlığına giderse yıkımdaki parmak izlerini, havadan bomba fırlatan katillerin eşkallerini mutlaka hissedecek ve idrak edecektir.
Polis Özel Hareket - 02.08.2016
Bahçeli'den Fetö'ye Sert Tepki
"Delil, darbeci teröristlerin rezil ifadeleridir" ABD Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford'un TBMM'ye yaptığı ziyaret ile ilgili ise Bahçeli şunları söyledi: "Eğer ABD, 15 Temmuz FETÖ melanetini kayıtsız ve şartsız lanetliyor ve karşısında duruyorsa, o zaman kendisini Mehdi sanan meczup teröristi derhal ülkemize iade eder ve insanlık değerlerine bağlı olduğunu kanıtlar. Bunun aması, fakatı, bir durun bakalımı, somut belge ve delil getirin sızlanması yoktur, kabulü de mümkün değildir. Delil, 15 Temmuz gecesi tüm Türkiye'dir. Delil, darbeci teröristlerin rezil ifadeleridir. Delil, seri halinde ceplerde taşınan bir dolarlardır. Delil, inlerinden çıkan haşhaşilerinin infaz seferleri, cinayet uçuşlarıdır. ABD Genelkurmay Başkanı gelmişken, TBMM'ye yaptığı ziyaret gibi, zahmet edip Gölbaşı'ndaki Polis Özel Hareket Daire Başkanlığı'na giderse yıkımdaki parmak izlerini, havadan bomba fırlatan katillerin eşkallerini mutlaka hissedecek ve idrak edecektir.
Polis Özel Hareket - 26.07.2016
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Suikast Girişimi
Muğla Valisi Çiçek'in açıklaması Muğla Valisi Amir Çiçek, yaptığı yazılı açıklamada, 15 Temmuz 2016 günü ülke genelinde meydana gelen darbe girişimi kapsamında Marmaris ilçesinde otele yapılan saldırı sonucu 2 polisin şehit edilmesi 7 polisin yaralanması olayına karışan şüphelilerin yakalanması amacıyla Muğla Emniyet Müdürlüğü Polis Özel Hareket Timleri, Muğla Jandarma Asayiş Komando Bölüğü, İzmir Bornova 2.
Polis Özel Hareket - 24.07.2016
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Yönelik Marmaris'teki Suikast Girişimi
Polis Özel Hareket ekipleri de ormanlık ve dağlık alanlarda arama çalışmalarını sürdürüyor.
Polis Özel Hareket - 15.07.2016
PKK'nın Sözde 'Gap- Ruha Alan Sorumlusu' Öldürüldü
Mardin'in Kızıltepe İlçesi Büyüktepe Mahallesi'nde bir grup teröristin gizlendiği istihbaratını alan güvenlik güçleri operasyon düzenledi. Jandarma ve polis özel hareket timlerince ortaklaşa gerçekleştirilen operasyonda terör örgütü PKK mensubu 'Firaz Bagok' kod adlı Mahsum Ay, 'Kurtay Birhat Feraşin' kod adlı Yahya Yağmur, 'Welat Samsur' kod adlı Mehmet Kulbay, 'Bingol' kod adlı Mahmut Güçlü ve 'Mordem Gelhat' kod adlı Beşir Uca ölü ele geçirildi.
Polis Özel Hareket - 30.06.2016
Marmaray'da Yürüyen Merdiven Arızası
Marmaray'da yürüyen merdivenin arızalanması nedeniyle çıkan panikte iki kişi hafif yaralandı.
Polis Özel Hareket - 31.03.2016
Diyarbakır'daki Terör Saldırısı
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Polis özel hareket otobüsümüze bombalı bir araç patlatılmak suretiyle bir terör saldırısı gerçekleşti.
Polis Özel Hareket - 09.02.2016
Bayburt Pomem'den Diyarbakır'daki Güvenlik Güçlerine Destek
Bayburt POMEM Müdürü Salavat Mete Pınar, okulun eğitim binası önünde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Bayburt Polis Meslek Yüksekokulu olarak 18 yıldır eğitim veren okulun 2015-2016 eğitim-öğretim yılında POMEM'e dönüştürüldüğünü belirterek, "350 öğrenciye yaklaşık 7 ay boyunca polis özel hareket eğitimi verecek okulda, kazalardan ve belalardan uzak olmak, korunmak adına öğrencilerimiz ve personel imkanlarıyla 2 kurban aldık" dedi.
Polis Özel Hareket - 11.12.2015
Kilis'te Terör Örgütü Işid'le İrtibatlı 7 Kişi Yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Polis Özel Hareket Şube Müdürlüğü ile Elbeyli İlçe Emniyet Amirliği ekiplerinin Elbeyli ilçesinde düzenlediği operasyonda, çatışmalı bölgelerle IŞİD (DAEŞ) irtibatlı olduğu değerlendirilen 6'sı yabancı uyruklu 7 kişi yakalandı.
Polis Özel Hareket - 23.11.2015
El Nursa Terör Örgütüyle Bağlantılı 7 Kişi Yakalandı
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ile polis Özel Hareket Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği operasyonda, Suriye'de faaliyet gösteren terör örgütü El Nusra Cephesi ile bağlantısı olduğu değerlendirilen irtibatlı 6'sı yabancı uyruklu, 1'i Türk toplam 7 kişi yakalandı.
Polis Özel Hareket - 06.11.2015
Işid'e Katılmak Üzere Suriye'ye Gitmeye Çalışan 5 Kişi Yakalandı
Edinilen bilgiye göre, Elbeyli İlçe Emniyet Amirliği, Polis Özel Hareket Şube Müdürlüğü ile Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nün düzenlediği ortaklaşa operasyonda il merkezi ile Elbeyli ilçesinde IŞİD'e katılmak için Türkiye'den Suriye'ye geçmeye çalışan 5 kişi kıskıvrak yakalandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Polis Özel Hareket Haberleri | Polis Özel Hareket Haber - Haberler - Sayfa 4 - Polis Özel Hareket haberleri, son dakika polis özel hareket haber ve gelişmeleri burada. Zat-ı Gül Hanım Kültür ve Sanat Merkezi Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 15:51:59. #1.14#
title