Polis Özel Harekat Haberleri

Polis Özel Harekat haber, Polis Özel Harekat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Polis Özel Harekat - 25.03.2021
Mehmetçik, Tunceli'de teröristlerce kullanılan 29 sığınağı imha etti
Kentte düzenlenen Eren-7 Mercan Munzur Operasyonu çerçevesinde, İl Jandarma Komutanlığında görevli jandarma komando, jandarma özel harekat (JÖH), polis özel harekat (PÖH) ve güvenlik korucularının yer aldığı 59 operasyonel timden oluşan 1062 personel, kent merkezi ve 7 ilçenin kırsalında terörle mücadeleyi kararlılıkla sürdürüyor.
Polis Özel Harekat - 24.03.2021
Son dakika haberleri | İSTANBUL'DA DEAŞ'A OPERASYON: 18 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Son dakika gündem haberi: İstanbul'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyon yapıldı.
Polis Özel Harekat - 21.03.2021
Siirt'te 3 bin fidan toprakla buluşturuldu
Valilik himayesinde Orman İşletme ve İl Emniyet müdürlükleri iş birliğiyle Polis Özel Harekat Eğitim Atış Poligonu alanında etkinlik düzenlendi.
Polis Özel Harekat - 12.02.2021
"Eren-3 Ağrı Dağı Operasyonu"nda teröristlere ait 1 tüfek ve 2 el bombası ele geçirildi
Jandarma komando, jandarma özel harekat (JÖH), polis özel harekat (PÖH) ve güvenlik korucularından oluşan 59 operasyonel timin bulunduğu ve toplam 1040 personelin görev aldığı operasyon devam ediyor.
Polis Özel Harekat - 12.02.2021
Şırnak-Siirt bölgesinde 1073 personelin katılımıyla Eren-10 Gabar Operasyonu başlatıldı
Operasyona, jandarma komando, jandarma özel harekat (JÖH), polis özel harekat (PÖH) ve güvenlik korucu timlerinden oluşan 1073 personel (68 operasyonel tim) katılıyor.
Polis Özel Harekat - 11.02.2021
Soylu, TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'nda, bakanlığının dijital alandaki çalışmaları hakkında bilgi verdi: (2)
"Teknolojik imkanları etkin bir şekilde kullanıyoruz" Sadece kurum ve kuruluş ya da vatandaşlar için değil doğrudan güvenlikle alakalı konularda da teknolojik imkanları etkin bir şekilde kullandıklarına dikkati çeken Soylu şöyle devam etti: "Polis Özel Harekat Başkanlığına bağlı üç boyutlu Sanal Taktik Eğitim Merkezi (SATEM), özel hareket personelinin operasyonel kabiliyetlerini geliştirmek, personelimizi gerçek anlamda test edilmesi mümkün olmayan senaryolara karşı hazır hale getirmeyi mümkün kılan bir projedir.
Polis Özel Harekat - 10.02.2021
PÖH'ler Doğu Karadeniz'in karla kaplı dağlarında vatan nöbetinde
Doğu Karadeniz'in iç kesimlerindeki Gümüşhane'de, İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Polis Özel Harekat (PÖH) timleri, kadın özel harekatçıların da katılımıyla kırsalda terör örgütüne yönelik kış operasyonlarında etkin rol üstleniyor.
Polis Özel Harekat - 10.02.2021
Hakkari'de "Eren-9 Kazan-Han Yaylası" operasyonu başlatıldı
Operasyona, jandarma komando, jandarma özel harekat (JÖH), polis özel harekat (PÖH) ve güvenlik korucu timlerinden oluşan 2 bin 218 personel (129 operasyonel tim) katılıyor.
Polis Özel Harekat - 02.02.2021
Bitlis ve Siirt'te 1453 personelin katılımıyla "Eren-6 Mergelo Operasyonu" başlatıldı
Operasyonda 1453 jandarma komando, jandarma özel harekat (JÖH), polis özel harekat (PÖH) ve güvenlik korucularından oluşan 82 operasyonel tim görev yapıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Polis Özel Harekat Haberleri | Polis Özel Harekat Haber - Haberler - Sayfa 2 - Polis Özel Harekat haberleri, son dakika polis özel harekat haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber | İçişleri Bakanlığı: Şırnak'ta 2 terörist daha etkisiz hale getirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.5.2021 17:56:33. #1.15#

title