Polis Okulu, Çocuk Bayramını Öğrencilerle Kutladı
Haberler » Güncel » Haber

Polis Okulu, Çocuk Bayramını Öğrencilerle Kutladı

Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksekokulu Öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Nedeniyle Özel Mustafa Sabuncu İlköğretim Okulu'nu Ziyaret Ederek Öğrencilerin Bayramını Kutladı.

Polis Okulu, Çocuk Bayramını Öğrencilerle Kutladı

Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksekokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı nedeniyle Özel Mustafa Sabuncu İlköğretim Okulu'nu ziyaret ederek öğrencilerin bayramını kutladı.

Komiser Ali Kırkan eşliğinde 2 öğrenci ve 1 polis memuru ile gelen grup, öğrencileri ziyaret ederek hem bayramını kutladı, hem polis mesleğinin önemini anlattı. Çocuklarla sohbet eden Komiser Kırkan, okulda öğrencilerle güzel anılar yaşadıklarını belirtti.

Kırkan, "Yarın kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için geldik. Bize gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Özel Mustafa Sabuncu İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Sular ise bayramı bütün dünya çocuklarına armağan eden Atatürk'e sonsuz şükran duyduklarını ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı polis okuluna teşekkür etti.