Polis Haftası

Türk Polis Teşkilatı, 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul'da kuruldu. Teşkilatın kuruluş yıl dönümü 6 - 12 Nisan tarihleri arasında Polis Haftası olarak kutlanıyor. Türk Polis Teşkilatı 1937 tarihli ve 3201 sayılı Emniyet Teşkilat Kanunu'na dayanarak örgütlenmiş ve 1934 tarihli 2559 sayılı Polis Vazife ve Sâlahiyet Kanunu ile yetkilendirilmiştir.

POLİS HAFTASI HABERLERİ

Polis Haftası - 08.04.2021
Son dakika haberi: Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yılı
10 Nisan 1845'te kurulan emniyet teşkilatının devletin şefkat eli olarak, daima bireysel ve toplumsal güvenliğin temelini oluşturduğunu aktaran İnan, şunları kaydetti: "Hukukun üstünlüğünü, insan haklarına saygıyı ve demokratik toplum düzeninin gereklerini kendisine şiar edinen Türk Polis Teşkilatı, toplumsal olaylarda sağduyusunu muhafaza etmekte, halkımızla bütünleşerek devlet ve millet beraberliğinin en güzel örneklerini sergilemektedir. Tüm teşkilat mensuplarının Polis Haftası'nı kutluyorum.
Polis Haftası - 08.04.2021
Son dakika haberleri: AA Sakarya Bölge Müdürü Velioğlu'ndan İl Emniyet Müdürü Kaya'ya ziyaret
Velioğlu da Polis Haftası dolayısıyla Kaya'nın nezdinde tüm emniyet teşkilatına tebriklerini iletti.
Polis Haftası - 07.04.2021
Son dakika haberleri: Beypazarı Emniyet Müdürü Hasan Ünlü'den Kaymakam Bozdemir'e ziyaret
Son dakika haberi... Beypazarı Emniyet Müdürü Hasan Ünlü, Polis Haftası nedeniyle Kaymakam Bilal Bozdemir'i ziyaret etti.
Polis Haftası - 07.04.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Elitaş, 10 Nisan Polis Haftası'nı ve 8 Nisan Romanlar Günü'nü de kutladı.
Polis Haftası - 07.04.2021
Seydişehir'de şehit polisler unutulmadı
Polis teşkilatının 176'ncı yıl dönümü ve Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Seydişehir Akyol Mezarlığı'nda bulunan şehitlik ziyaret edilerek, Kur'an-ı Kerim okundu ve dua edildi.
Polis Haftası - 07.04.2021
Ardahan Emniyet Müdürü Ünsal Hayal'dan şehit ailelerine ziyaret
Ardahan'da 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında şehit aileleri ziyaret edildi.
Polis Haftası - 07.04.2021
Bolu emniyetinden Vali Ümit'e "10 Nisan Polis Haftası" ziyareti
Bolu Emniyet Müdür Vekili Mustafa Güntekin ve polis mensupları, 10 Nisan Polis Haftası kapsamında Bolu Valisi Ahmet Ümit'i ziyaret etti.
Polis Haftası - 07.04.2021
Son dakika haber: Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü
Gelen son dakika haberine göre Kale Kaymakamı Abdulselam Bıçak, beraberindeki öğrencilerle Emniyet Teşkilatının 176. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolaysıyla İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret etti.
Polis Haftası - 07.04.2021
Türk Polis Teşkilatı 176. yaşında
Gücünü Kanunlardan, desteğini halkından alan ve her alanda günün gerektirdiği yeniliklere adapte olarak kendini geliştiren, son teknolojiyi kullanan Polis Teşkilatının suç oluşmadan suçu önlemeye yönelik yaptığı çalışmalarla başka devletlere de örnek olduğunu aktaran Saygıl, "Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla, ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm emniyet mensuplarımızın haftasını şükranla ve içtenlikle kutluyorum.
Polis Haftası - 07.04.2021
Polis Haftası
Yeniçağa sanayisi esnafı, Polis Teşkilatının 176. yılını kutladı.
Polis Haftası - 06.04.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 7 Nisan 2021
(Ankara/09.30) 2- Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş başkanlığındaki heyet, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Anıtkabir'i ziyaret edecek.
Polis Haftası - 06.04.2021
TBMM Genel Kurulu
Polis Haftası'nın da bu hafta başladığını ifade eden Altay, 10 Nisan Polis Günü ve emniyet teşkilatının 176'ncı kuruluş yıl dönümünü tebrik etti.
Polis Haftası - 06.04.2021
Son dakika haberi | Cumhur İttifakının belediye meclis üyelerinden Datça emniyetine 10 Nisan Polis Haftası ziyareti
Edinilen son dakika haberine göre Muğla'nın Datça ilçesinde Cumhur İttifakı belediye meclis üyeleri 10 Nisan Polis Haftası nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
Polis Haftası - 06.04.2021
Son dakika haber: 10 Nisan Polis Haftası
Son dakika haberi: Samsun ve ilçelerinde Polis Haftası dolayısıyla etkinlikler gerçekleştirildi.
Polis Haftası - 06.04.2021
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
Montrö Sözleşmesi'ne ilişkin görüşlerin, gazetelerde ve televizyonlarda paylaşıldığına işaret eden Kılıçdaroğlu, sözlerine şöyle devam etti: "Sen çıkıp en baştan 'Ne Montrö Sözleşmesi, ne Lozan'ı? Lozan da Montrö de Türkiye'nin güvencesidir' desen zaten bir şey olmayacak. Sesini çıkarmıyorsun. Kalkıyorsun ondan sonra 'Nasıl olur bu? Bunlar darbeci' Yok kardeşim, geçti onlar. Kimse yemiyor, millet de yemiyor artık bu numaraları. 'Açım, aç' diyor. 'Dükkan kapalı dükkan' Sen neden bahsediyorsun? Adam bir de emekli amiral. Emekliler dünyanın neresinde darbe yapıyor? Bunlar akıllarını gerçekten peynir ekmekle yemişler. Bu kadar saçmalığı Türkiye Cumhuriyeti Devleti hiç görmedi ve duymadı. Devleti sağlıklı yöneten bir iktidar yok. Ortak da sağlıklı bir ortak değil. Bakanlar, bakan değil. Bürokratlar ise hiç bürokrat değil, tamamı yağcılardan oluşmuş. ve 'evet efendimciler', akıllarını kiraya vermişler. Gündemi büyütmek ve halkın gündemini çalmak için telefonla Yargıtaya, 'Siz de bir bildiri yayımlayın' Hepsi esas duruşta. Ben esas duruş askerlikte olur diye bilirdim, bu sivil darbeden sonra sivil hayatta da esas duruş başladı. Danıştaya telefon, 'Hay hay biz de' Şuraya, üniversiteye telefon, 'Siz de açıklama yapın' Allah bunlara akıl fikir versin. Artık bunlar devleti yönetemiyorlar. Bu milletin yakasından düşmek zorundadırlar. Bu numaraların hiçbirisini bu millet yemiyor. Millet, 'Bırak bağırmayı, suçlamayı. Sandığı getir' diyor." "Vatan hainlerinin hepsinden hesap soracağım" Kemal Kılıçdaroğlu, Polis Haftası'nı da kutlayarak, iktidarlarında polislere 3600 ek gösterge vereceklerini söyledi.
Polis Haftası - 06.04.2021
Son dakika haberleri: Konya Valisi Vahdettin Özkan'a emniyetten "Polis Haftası" ziyareti
Son dakika gündem haberine göre Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ile emniyet amirleri ve polis memurları, Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Vali Vahdettin Özkan'ı ziyaret etti.
Polis Haftası - 05.04.2021
Ordu Emniyet Müdürü Ateş, "Polis Haftası" dolayısıyla Vali Sonel'i ziyaret etti
Ordu Valisi Tuncay Sonel, Türk Polis Teşkilatı'nın 176. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş ve beraberindeki heyeti kabul etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Polis Haftası Haberleri | Polis Haftası Haber - Haberler - Sayfa 7 - Polis Haftası haberleri, son dakika polis haftası haber ve gelişmeleri burada. Son Dakika | Hanönü'de Polis haftası kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 05:38:23. #1.14#

title