Polis Eşlerinden Şehit, Gazi ve Malul Polis Çocuklarına Destek
Haberler » Yerel » Haber

Polis Eşlerinden Şehit, Gazi ve Malul Polis Çocuklarına Destek

Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği Tarsus Temsilciliği, Şehit, Gazi ve Malul Polis Çocuklarına Burs Sağlamak Amacıyla Çay Düzenledi.

Polis Eşlerinden Şehit, Gazi ve Malul Polis Çocuklarına Destek

Emniyet Teşkilatı Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği Tarsus Temsilciliği, şehit, gazi ve malul polis çocuklarına burs sağlamak amacıyla çay düzenledi.

Şelale Oteli'nde gerçekleştirilen etkinliğe; Tarsus Kaymakamı Abdulhamit Erguvan'ın eşi Gonca Erguvan, Mersin Emniyet Müdürü Süleyman Ekizer'in eşi İnci Ekizer, Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın eşi Hatice Kocamaz, İlçe Emniyet Müdürü Halil Tokyürek'in eşi Hüsniye Tokyürek, emniyet mensuplarının eşleri ve davetliler katıldı.

Amaçlarının şehit, gazi ve malul polis çocuklarına burs sağlamak olduğunu ifade eden İnci Ekizer, kendilerine destek veren kurum ve kuruluşlara teşekkür ederken, elde edilen gelirin tamamının eğitim için kullanılacağını söyledi.

Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Ekibi'nin gösterisiyle başlayan etkinlikte, daha sonra yerel sanatçılardan Ahmet Mercan sahne aldı. Geç saatlere kadar devam ekinlikte, bayanlar gönüllerince eğlenme imkanı buldu.

(EY-MT-Y)

14.05.2007 13:34 TSİ