Polatlı Beyazay Derneği 1. Genel Kurulu

Polatlı Beyazay Derneği 1. Genel Kurulu

Polatlı Beyazay Derneği 1. Genel Kurulu
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Daki Görevlilerimiz, Belediye Başkanımız, Kaymakamımızın ve Dernek Başkanımızın Gayretleriyle Çok Önemli Merhalelere Ulaşacağımıza İnanıyorum

daki görevlilerimiz, Belediye Başkanımız, Kaymakamımızın ve Dernek başkanımızın gayretleriyle çok önemli merhalelere ulaşacağımıza inanıyorum.'

Beyazay Derneği Polatlı Şubesi başkanlığına yeniden seçilen Ziya Suluyer de 'Eğitim Her Engeli Aşar' projesiyle çaresiz, yardıma muhtaç, eğitim almamış, insanlara en büyük hizmetin yapılmış olduğunu belirterek, 'İmkan verildiğinde engelli bireyler toplumda çok büyük projelere imza atacaktır, yeter ki engelli bireylere imkan verilsin. Yasalardaki engellilere yönelik olumlu düzenlemeler ve yerel yöneticilerin engelli bireyler için yaşanabilir bir kent inşa etme gayreti bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir' dedi. Suluyer, derneğin kurulması ve yaşatılmasında büyük gayret gösteren Belediye Başkanı Yakup Çelik'e ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Türkiye Beyazay Derneği Polatlı Şubesi yeni yönetimi Ziya Suluyer Başkanlığında Yusuf Bircan, Ömer Bardakçı, Mevlüt Genç, Hasan Şen, Ogün İnan ve Yakup Kaplan'dan oluşuyor.

Yedek yönetim kurulu üyeleri: Betül Yüksel, Seyhan Ertuğrul, Hediye Kaplan, Ali Tuna, Selahattin Yıldırım ve Emel Uğurbilek.

Denetim Kurulu Asil üyeleri: Hikmet Kara, Mahmut Çınar, Talip Fener.

Denetim Kurulu Yedek üyeleri: Süleyman Yıldırım, Sevim Çiçek Yıldız ve Murat Gündüz.

(AT-ARF) - ANKARA

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title