Polat: "Yarınki Maç Galatasaray'ın Kader Maçı Değil Ama Son Derece Önemli Bir Maç"

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Yarın Beşiktaş ile Yapacakları Derbi Maçın Sarı-kırmızılı Takım İçin Kader Niteliği Taşımadığını Söyledi.galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu'nun Açılışı Sonrası Basın Mensuplarının Sorularını Yanıtlayan Adnan Polat, Yarınki Maçın Kendileri Açısından ...

Polat:

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, yarın Beşiktaş ile yapacakları derbi maçın sarı-kırmızılı takım için kader niteliği taşımadığını söyledi.
Galatasaray Olimpik Yüzme Havuzu`nun açılışı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Adnan Polat, yarınki maçın kendileri açısından kader niteliği taşımadığını belirterek, ``Ama son derece önemli bir maç`` dedi.
Basın mensuplarının, ``Yarınki derbi Galatasaray ve Gerets`in kader maçı mı?`` şeklindeki sorusu üzerine Polat, ``Kimin kaderi? Biz söylentilerin hepsine kulağımızı tıkıyoruz. Son derece önemli bir derbi maçı oynayacağız. Galip gelmek için sahaya çıkacağız. İnşallah galip geleceğiz`` diye konuştu.
Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu`nun maça Cüneyt Çakır`ı ataması ve bu yönde kuşkuları olup olmadığı yönündeki soruya ise Adnan Polat, ``Bir soru işareti yok. Merkez Hakem Kurulu vermişse saygılıyız`` diye yanıt verdi.

``GERETS SEZON SONUNA KADAR BİZİMLE``
Teknik direktör Erik Gerets`in durumuyla ilgili soruları da yanıtlayan Polat, şöyle konuştu:
``Gerets ile en ufak bir sorun olmadı. Tabii ki konuları masaya yatırıp, tartışıyoruz. İşin gereği bu. Sorunlar belki yanlış anlaşılmalardan olmuştur. Bu işin doğasında var. Bunlar hocayı götürüp getirmek için bir neden değil ki. Biz sezon sonuna kadar Gerets ile birlikteyiz. Galatasaray ligi nerede bitirirse bitirsin Gerets ile beraberiz.``

Kaynak: DHA