Polat Temkinli Konuştu

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe Karşısında Aldıkları Galibiyetten Dolayı Mutlu Olduklarını, Ancak Henüz Şampiyon Olmadıklarını Söyledi.

Polat Temkinli Konuştu

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçe karşısında aldıkları galibiyetten dolayı mutlu olduklarını, ancak henüz şampiyon olmadıklarını söyledi.

Adnan Polat, maç sonrası Lig TV'ye yaptığı açıklamada, zorlu bir maç olduğunu belirterek, ''Olağanüstü bir gündü. Kazandığımız için mutluyuz, ama henüz şampiyon olmadık. O yüzden şu anda herkes kampta'' dedi.

Çok önem verdikleri ve kazanmak istedikleri bir karşılaşmaya çıktıklarını ifade eden Polat, ''Çok konuştuk ve çok çalıştık'' diye konuştu.

Sakatlığı nedeniyle Fenerbahçe karşısında forma giyemeyen Lincoln konusundaki soruyu ise Polat, ''Lincoln, bugün en üzüntülü olan kişiydi. Lincoln, çok oynamak istiyordu. Sakatlığına rağmen oynamak istedi. Riske etmek istemedik. Tabii ki oynasaydı katkısı olacaktı. İnşallah Sivasspor maçında oynar. Biz sahaya her zaman 11 kişi çıktığımız için şikayetçi olmadık. Sezon başında bir ara banko oynayan 9 oyuncu sakattı. Şikayetçi olmadık'' dedi.

Yaşanan sıkıntılara karşın elde edilen başarıların nedeni konusundaki soruyu imalı bir biçimde yanıtlayan Polat, ''Bizde sevgi yok. Sevgisizlikle götürüyoruz. Öyle diyorlar'' diye konuştu.

Maç sonrası da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Polat, camia olarak kenetlendiklerinde iyi şeylerin geldiğini vurgulayarak, ''İnşallah böyle devam eder'' dedi. Polat, gelecek hafta Sivasspor ile yapılacak maçla ilgili olarak, ''Sivasspor maçı zor olacak. Onlar da iyi başarı gösterdiler. Şampiyon olmak, Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne gitmek için mücadele ediyorlar. Oradaki maç da en az buradaki gibi zor olacak'' diye konuştu.