Polat: 'Şampiyon Olmamız Mucizelere Kaldı'

Polat: 'Şampiyon Olmamız Mucizelere Kaldı'

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, 1-0 Kaybettikleri Kayseri Erciyesspor Maçı Sonrası, Şampiyonluk İddialarının Mucizelere Kaldığını Söyledi.

Polat: 'Şampiyon Olmamız Mucizelere Kaldı'

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, 1-0 kaybettikleri Kayseri Erciyesspor maçı sonrası, şampiyonluk iddialarının mucizelere kaldığını söyledi.

Maç sonrası basın mensuplarına açıklamada bulunan Polat, Kayseri Erciyesspor karşısında iyi mücadele etmelerine rağmen yenilgiden kurtulamadıklarını kaydederek, şöyle konuştu:

''Artık şampiyonluk yolunda şansımız mucizelere kaldı. Kalan haftalarda rakiplerimizin bu oranda puan kaybetmesi imkansız. Beklemediğimiz bir yenilgi oldu. Seyircisiz oynamamızın da büyük etkisi var. Ben buradan, o bıçağı sahaya atıp, takımı seyircisiz bırakan kişiyi lanetliyorum.''

Kayseri Erciyesspor maçında gol yedikten sonra, birçok gol fırsatı yakaladıklarını, ancak değerlendiremediklerini ifade eden Polat, ''En az 10 pozisyonumuz vardı, ama değerlendiremedik. Bu sezon golcülerimiz, geçen sezon attıklarının yarısı kadar atabildi. Gol sıkıntısı yaşadık'' diye konuştu.

Polat, karşılaşmanın 41. dakikasında kırmızı kart görerek oyun dışı kalan Ilic'i de eleştirerek, şunları söyledi:

''Kırmızı kart görmekle, bana göre takımına ihanet etti. Hakem, gösterdiği kırmızı kartta son derece haklıydı, ama bence mücadelenin ikinci yarısında rakip takımda da kırmızı kart görmesi gereken oyuncular vardı. Hakem burada taraflı davrandı.''