Polat: Kriz Yönetimi Oluşturacağız

Polat: Kriz Yönetimi Oluşturacağız

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Görevini Yürüten ve 22 Martta Yapılacak Seçimli Genel Kurulda Başkan Adayı Olan Adnan Polat, Sarı-kırmızılı Kulübün Kongre Üyeleriyle Toplantılarını Sürdürüyor.

Polat: Kriz Yönetimi Oluşturacağız

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı görevini yürüten ve 22 Martta yapılacak seçimli genel kurulda başkan adayı olan Adnan Polat, sarı-kırmızılı kulübün kongre üyeleriyle toplantılarını sürdürüyor.

Polat, 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (GSYİAD) Merkezinde kongre üyeleriyle bir araya gelerek projelerini anlatıp, soruları yanıtladı.

Şu anda herkesin oluşacak listeyi merak ettiğini vurgulayan Polat, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Aslında kimlerin olacağı değil, hangi mentalitenin olacağı önemli. Bu iki senelik dönemde kriz yönetimi şeklinde çalışmayı düşünüyorum. Mevcut yönetimden bir kısmı bizimle olacak, bir kısmı olmayacak. Ben çalışacağım ekibimi kendim seçmek istiyorum. Bu yönetimde de krizden çıkmak için bir kriz yönetimi uygulaması yapıp ve kısa sürede bunu bitirip, Galatasaray'ın kafasındaki bugünkü sorunları silip atmak istiyorum."

Öte yandan, Adnan Polat'a yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre şu isimlerin listede yer alacakları iddia edildi:

Yiğit Şardan, Mehmet Helvacı, Ali Haşhaş, Cemal Özgörkey, Jerfi Fıratlı, Haldun Üstünel, Ahmet Dedehayır, Tunca Hazinedaroğlu, Murat Yalçındağ, Mümtaz Tahincioğlu, Sedat Doğan ve Raşit Sinanlı.

Kaynak: AA