Polat: İki Takım İçin de Gereksiz Kartlar Çıktı

Polat: İki Takım İçin de Gereksiz Kartlar Çıktı

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Fortis Türkiye Kupası Çeyrek Finalinde Fenerbahçe'yi 2-1 Yenerek Eledikleri Maçın, Uzun Yıllar Unutulmayacak Bir Karşılaşma Olduğunu Söyledi.

Polat: İki Takım İçin de Gereksiz Kartlar Çıktı

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde Fenerbahçe'yi 2-1 yenerek eledikleri maçın, uzun yıllar unutulmayacak bir karşılaşma olduğunu söyledi.

Adnan Polat, karşılaşma sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklamada, karşılaşmada iki takım için de inanılmaz derecede gereksiz kartların çıktığını ifade ederek, ''Fenerbahçe'ye karşı şanssızlık zincirini ancak böyle bir maçta kırabildik. Futbolcularımı kutluyorum. Bu maçı sayın Özhan Canaydın'a armağan ediyoruz'' dedi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir'in hakem hakkındaki açıklamalarının sorulması üzerine Polat, ''2 yıl önce aynı hakemle Fenerbahçe'ye 4-0 kaybettiğimizde, Fenerbahçe Kulübü'nün tüm yöneticileri, yaptıkları açıklamalarda Cüneyt Çakır'ı yere göğe sığdıramıyorlardı. Kaybetmenin vermiş olduğu üzüntüyle hakem hakkındaki demeçlerini vermiş olabilirler ama ortada bir gerçek var ki Cüneyt Çakır, 4 kırmızı ve 10'dan fazla sarı kart çıkarttı. Bu maçta, bu derece kart çıkmasına neden olacak olaylar olmadığını düşünüyorum'' diye yanıt verdi.