Polat: "Her Şeyin Bir Limiti Var. Sonsuza Dek Böyle Gitmez"

Polat: "Her Şeyin Bir Limiti Var. Sonsuza Dek Böyle Gitmez"

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Ankaragücü Karşısında Aldıkları 1-1'lik Beraberlik Sonrası Tepkili Açıklamalarda Bulundu.

Polat:

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Ankaragücü karşısında aldıkları 1-1'lik beraberlik sonrası tepkili açıklamalarda bulundu.

Polat, maç sonrası yaptığı açıklamada, idari açıdan üzerlerine düşeni yerine getirdiklerini belirterek, ''Beklentimiz, oyuncularımızın ve teknik heyetimizin de vecibelerini yerine getirmesi. Her şeyin bir limiti var. Sonsuza dek böyle gitmez'' dedi.

Ankaragücü karşısında iyi oynamalarına karşın, rakibin sert futbol sergilediğini kaydeden Polat, ''Normalde yenmemiz lazımdı. İlk yarım saatteki pozisyonları değerlendirebilsek, 3-4 gol bulabilirdik. Zaten yediğimiz gol de ofsayttı, ama hem beceriksizlik, hem de şanssızlık bugün üzerimizdeydi. Bir çare bulmamız lazım'' diye konuştu.

Teknik direktör Erik Gerets ile yollarına devam ederek sorunları çözeceklerini ifade eden Polat, ''Elimizde 26 kaliteli futbolcu var. Teknik heyet için yeterli bir kadro, ama taşlar bir türlü yerine oturmuyor'' derken, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde önümüzdeki hafta oynayacakları PSV Eiendhovan maçı için, ''Böyle oynarsak çok kötü bir sonuç alırız, ama o maçın havası mutlaka farklı olacaktır'' ifadelerini kullandı.

Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, Galatasaray karşısında aldıkları skorla kalitelerini ortaya koyduklarını söyledi.

Geride kalan haftalarda topladıkları puanların, gerçek kalitelerini yansıtmadığını kaydeden Aydın, ''İyi oynuyoruz, daha da iyi olacağız. Kimse merak etmesin, lig bitiminde bu takım ilk 7-8 takımdan biri olacak'' dedi.

Kaynak: AA