Polat: Alabileceğim En Şerefli Unvan

Galatasaray Kulübü'nün Yeni Başkanı Adnan Polat, Düşlerini Süsleyen Rüyanın Gerçek Olduğunu ve Hala Bu Gerçeği Rüya Gibi Hissettiğini Belirterek, "Galatasaray Kulübü Başkanlığı, Dünyada Alabileceğim En Büyük, En Şerefli Unvan" Dedi.

Polat: Alabileceğim En Şerefli Unvan

Galatasaray Kulübü'nün yeni başkanı Adnan Polat, düşlerini süsleyen rüyanın gerçek olduğunu ve hala bu gerçeği rüya gibi hissettiğini belirterek, “Galatasaray Kulübü Başkanlığı, dünyada alabileceğim en büyük, en şerefli unvan” dedi.

Adnan Polat, seçimi kazanmasının ardından yaptığı konuşmada, “Hayallerimi süsleyen rüyanın bugün gerçek olması ve hala bu gerçeği rüya gibi hissetmem, Galatasaray Kulübü Başkanı olmam, herhalde benim için dünyada alabileceğim en büyük, en şerefli unvan” diye konuştu.

Bu seçim sürecinde hep birşey ifade ettiğini dile getiren Polat, şöyle devam etti:

“Tüm projelerimizin en önemlisi Galatasaray'ın birlikteliğiydi. Galatasaraylılar'a 'bu birlikteliğin ilk göstergesi seçimlere katılım' demiştim ve Galatasaraylılar bu mesajı aldılar. Bugün ciddi ve beklenenden bir misli katılım oldu. Galatasaraylılar'a, bu duyarlılıktan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Bu birliktelik mesajının aynısının tribünlerde de taraftarlarımıza yansımasını ve yarınki maçta tribünlerin bu birlikteliği göstermesini çok arzu ediyorum. Tabii ki bu oranda katılım ve almış olduğumuz bu yüksek oylar bizim üstümüze çok büyük bir sorumluluk da yüklüyor. Bu sorumluluğun bilinci içinde sizlere vermiş olduğumuz sorumlulukları, Galatasaray etiğine uygun olarak vargücümüzle icra edeceğiz.

Biz, başarı elde edeceksek, camiamızın birlikteliği ve bizle birlikte olması halinde yapacağız. Onun için bizi yalnız bırakmayın lütfen.”

Polat, bu seçim döneminde ve bu yoğunluk içinde kendisini arayıp ulaşamayanlardan da özür dilerken, “Bunu telafi edeceğiz. Yarından itibaren bu seçimden dolayı birçok Galatasaraylı ağabeylerim çiçek gönderecek ama lütfen çiçek göndermeyin Galatasaray Eğitim Vakfı'na bağış yapın. O çiçeklerin yerine biz eğitim hayatına atılmış gencecik çiçekleri yetiştirelim” dedi.

BEŞİKTAŞ MAÇINI SORDU

Başkan olarak ilk konuşmasını yapmak için kürsüye çıkmaya hazırlanan Polat, yanındakilere Beşiktaş maçını sordu.

Yanındakilerin, “Şu anda 1-1 berabere ama 2-1 yenilmesini bekliyoruz” demesi üzerine, “Bizim için ne güzel hediye olur, önümüzdeki hafta derbide de Beşiktaş-Fenerbahçe berabere kalırlarsa alır gideriz” diye konuştu.

Kaynak: DHA