Polat'a Plaket

Polat'a Plaket

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat'a Başarılarından Dolayı Türk Eğitim Sen Erzurum 2 Nolu Şube Başkanı Murat Keskinler Tarafından Plaket Ödülü Verildi.

Polat'a Plaket

Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat’a başarılarından dolayı Türk Eğitim Sen Erzurum 2 Nolu Şube Başkanı Murat Keskinler tarafından plaket ödülü verildi.

Polat Rönesans Oteli’nde düzenlenen basın toplantısında açıklama yapan Murat Keskinler, “İbrahim Polat’ı başarılarından dolayı takdir ederim.Türk Eğitim-Sen olarak iş adamlarımızla teke tek görüşeceğiz ve Erzurum’un gelişmesi için elimizden geleni yapacağız. Hiçbir alanda yatırım yapamazsa bile mutlaka eğitim adına yatırımlar yapacak ve yoksul öğrencilerimizin okumasına katkı sağlayacak.” dedi.

İbrahim Polat ise, “Erzurum’u kömür kokusundan kurtardığı için ve ciddi gelişmelere adım attığı için, uçak sayılarının artırılmasından ve havaalanına yeni terminaller yapılıp gelen turistlerin kar altında pasaport işlemlerini yamalarını önledikleri için yeni hükümete minnettarım. İnşallah önümüzdeki günlerde daha büyük gelişmeler kaydedilecek, çünkü hükümetimiz bize söz verdi.Erzurum dışında bulunan bütün Erzurumlu iş adamlarından Erzurum adına yatırım yapmaya davet ediyorum. Burası bizim doğup büyüdüğümüz memleketimizdir. Türk Eğitim-Sen’ e, bana böyle bir ödülü layık gördükleri için çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

(AY-İRT-Y)

30.12.2007 20:28 TSİ