Podyumda İzmir Rüzgarı

16.02.2011 13:04 | Son Güncelleme: 16.02.2011 13:10
Podyumda İzmir Rüzgarı

Simay Bülbül Defilesi, Adeta Türk Moda Sektörünün Gövde Gösterisine Dönüştü.

If Wedding Fashion İzmir-5. Gelinlik, Damatlık ve Abiye Fuarı'nın galası, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Vali Yardımcısı Haluk Tunçsu, Türkiye Moda ve Hazırgiyim Fedarasyonu Başkanı Nedim Örün, Ege Giyim Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Torun, ünlü modacılar, sektör temsilcileri ve kalabalık bir davetli topluluğunun katılımı ile gerçekleştirildi.

Koreografisini Uğurhan Akdeniz'in üstlendiği defilede İzmirli modacı Simay Bülbül'ün bu fuara özel olarak tasarladığı 30 parçalık 'Attarti Ana' adlı koleksiyonu, izleyenleri hayran bıraktı. Modacı, İzmir'deki ilk defilesinde koleksiyonunu, İzmirli bir büyücü kadın olan Attarti Ana'nın yaşamı dönüştüren büyülerinden oluşturdu.

Defileyi Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Sema Şimşek, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Beril Kayar, Alona Kral, Duygu Akdeniz, Bürde Aslan, Dolunay Ergin, Pelin Tolon, Simge Ünal, Soley Akça, Nergis Gemici, Buse Işık ve Ezgi Tuyuran sundu. Başkan Aziz Kocaoğlu, podyumda İzmirlileri selamlayan ünlü modacı Simay Bülbül'e teşekkür plaketi ve çiçek verdi.

Defilenin ardından düzenlenen kokteylde konuklar Sunshine Band orkestrasının muhteşem konseriyle keyifli bir gece geçirdi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İZFAŞ Genel Müdürü Doğan İşleyen, Türkiye Moda ve Hazırgiyim Fedarasyonu Başkanı Nedim Örün ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği Başkanı Özcan Torun If Wedding Fashion İzmir'in 5. yılını pasta keserek kutladı.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title